Grupa PSI z certyfikatem ISO 27001

Grupa PSI z certyfikatem ISO 27001

Grupa PSI przeszła z pozytywnym wynikiem audyt zewnętrzny ISO/IEC 27001 przeprowadzony przez niezależną jednostkę certyfikującą TÜV Süd Management Service GmbH.

Uzyskanie certyfikatu potwierdza, że wdrożony przez PSI System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji jest zgodny z najlepszymi światowymi standardami.

 

Proces certyfikacji Grupy rozpoczął się w 2015r. w różnych spółkach Grupy PSI. W kwietniu 2016r. certyfikat ISO 27001:2013 otrzymała firma PSI Polska. Zakres certyfikacji obejmuje rozwój i funkcjonowanie systemów sterowania i oprogramowania dla dostawców, przemysłu i operatorów infrastrukturalnych, jak również świadczenie dodatkowych usług. PSI planuje certyfikacje kolejnych swoich spółek w roku 2017.

 

Bezpieczeństwo informacji oraz systemów, w których są one przetwarzane, jest jednym z kluczowych elementów jakości usług PSI. Grupa PSI w 1994r. uzyskała już certyfikat zgodny z normą jakości ISO 9001. Certyfikat ISO jest gwarancją najwyższego poziomu świadczonych przez PSI usług, na każdym etapie ich realizacji.

Poleć ten artykuł:

Polecamy