Hellmann Worldwide Logistics Polska dołącza do sieci Linkedin

Hellmann Worldwide Logistics Polska dołącza do sieci Linkedin

Hellmann Worldwide Logistics Polska dołącza do społeczności Linkedin, jednego z najbardziej prestiżowych portali, zrzeszających profesjonalistów w jednym miejscu. To kolejny etap rozwoju i obecności firmy w mediach społecznościowych.

LinkedIn jest międzynarodowym serwisem społecznościowym, który specjalizuje się w relacjach zawodowo-biznesowych. Umożliwia wymianę informacji, znajomości, wzajemnego wspierania się. Cieszę się, że dołączamy do tej społeczności i chętnie będziemy się dzielić wartościowymi informacjami, ciekawostkami oraz wszystkim tym, co ważne dla branży TSL – podkreśla Jacek Przybyłowski, Dyrektor Generalny HWL Polska.

Według raportu Hootsuite, w mediach społecznościowych działa dziś aktywnie ok 4 miliardów ludzi, a więc blikso połowa całej światowej populacji. Liczba ta wzrasta średnio o 9% rocznie, co pokazuje, że media społecznościowe mają ogromne znaczenie w dzisiejszym świecie i ich rola w naszym codziennym życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym, wzrasta. Zrzeszający blisko 700 milionów użytkowników LinkedIn jest dziś największą na świecie siecią społecznościową dla profesjonalistów.

Media społecznościowe są ważnym kanałem dostarczania informacji dla naszych klientów, partnerów i współpracowników. Każda platforma społecznościowa ma inną specyfikę. Już kolejny rok jesteśmy na Facebooku i Instagramie, gdzie chętnie publikujemy informacje ważne dla naszej firmy. Dołączenie do społeczności na Linkedinie jest dla nas naturalnym etapem rozwoju i obecności w mediach społecznościowych, które dziś odgrywają tak ważną rolę – tłumaczy Beata Mańkowska, Dyrektor Marketingu HWL Polska.

Więcej na: https://www.linkedin.com/company/hellmannworldwidelogisticspoland/

Poleć ten artykuł:

Polecamy