Hellmann: Wspólna pomoc
Firma Hellmann Worldwide Logistcs Polska wspiera walczących na pierwszej linii ognia z Covid-19.

Klient operatora – Grupa Żywiec wspólnie z partnerami przygotował bezalkoholowy napój o smaku grejpfruta z pomarańczą na bazie słodu, lemoniady owocowej i witamin do bezpłatnej dystrybucji dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz przedstawicieli innych służb. Napój został wyprodukowany tylko na potrzeby akcji, a do różnych placówek w całej Polsce trafiło ponad pół miliona opakowań.

Firma Hellmann jako partner Grupy Żywiec dołączyła z wielkim zaangażowaniem do tego projektu i przewiozła dedykowane palety z napojem z Warki do różnych miejsc w Polsce na zasadzie non-profit. Odbiorcami transportów były instytucje medyczne: szpitale, stacje ratownictwa medycznego, stacje pogotowia oraz urzędy miasta, urzędy gminy, straż miejska, komendy policji.

– Hellmann, angażując się w działania mające na celu niesienie pomocy, chce wesprzeć szlachetną akcję Grupy Żywiec i dołączyć się do podziękowań dla całej służby medycznej i innych służb dających realne wsparcie nam wszystkim. Mimo ograniczeń wynikających z epidemii koronawirusa, Hellmann cały czas pracuje, by zapewnić nieprzerwane funkcjonowanie łańcucha dostaw dla takiej akcji jak ta oraz we wszystkich innych rejonach – powiedział Jacek Przybylowski, prezes Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Projekt „Dla bohaterów naszego Ż” pokazuje, że razem można więcej.

(Hellmann)

Poleć ten artykuł:

Polecamy