Hillwood Janki II z pozwoleniem na użytkowanie

Hillwood Janki II z pozwoleniem na użytkowanie

Zakończyła się budowa nowej inwestycji Hillwood Polska w okolicach Warszawy. Park logistyczny Hillwood Janki II ma już pozwolenie na użytkowanie. Budynek oferuje najemcom w sumie ponad 46 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Hillwood Janki II to nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane 17 km na południe od centrum Warszawy, bezpośrednio przy zjeździe z trasy S8, na odcinku Salomea-Wolica, łączącym trasy Krakowską i Katowicką z obwodnicą S2 i wjazdem na autostradę A2. W odległości 13 km od hali magazynowej znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie. Powierzchnia parku to ponad 46 000 mkw.

Ukończona właśnie inwestycja to hala magazynowej klasy A o wysokości 10 m oraz posadzce dopuszczającej maksymalne obciążenie 6T/mkw. Cały obiekt posiada dopuszczalną gęstość obciążenia ogniowego powyżej 4000 MJ/mkw i jest monitorowany 24 godziny na dobę. Na terenie inwestycji znajduje się przestronny parking.

– Hillwood Janki II to już nasza kolejna inwestycja w tym rejonie. Okolice Warszawy, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród najemców. – mówi Jan Kaliński, Business Development Director.
Deweloper Hillwood Polska ciągle rozszerza swoje portfolio w stolicy i jej okolicach. Według danych agencji C&W w pierwszym kwartale tego roku najwięcej umów sfinalizowano właśnie w regionie Warszawy – umowy najmu podpisano tutaj w sumie na 236 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

(Hillwood)

Poleć ten artykuł:

Polecamy