Innowacyjna usługa ADECON jako wsparcie branży e-mobility

Innowacyjna usługa ADECON jako wsparcie branży e-mobility

Każdego roku na naszych drogach pojawia się coraz więcej samochodów elektrycznych. To dobra informacja, zarówno dla naszej planety i środowiska, jak i dla wszystkich tych, którzy czekają na poprawę jakości powietrza, którym oddychamy.

Jako firma dopasowaliśmy się do tych trendów i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów – ADECON stworzył cały łańcuch dostaw elektrolitu, na który w związku ze wzrostem produkcji baterii (m.in. do aut elektrycznych), wciąż rośnie popyt.

Jako jedna z nielicznych firm umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z kompleksowej usługi transportu elektrolitu – od podjęcia kontenera i załadunku, przez obsługę celną, dostawę i magazynowanie. Zachowujemy przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa – elektrolit to towar niebezpieczny, z tego powodu musi być transportowany i przechowywany w odpowiednich warunkach. Wykorzystujemy do tego własną infrastrukturę, dlatego jesteśmy pewni jej skuteczności! Miejsca do składowania oraz pojemniki do transportu zostały przez nas przygotowane specjalnie dla elektrolitu (klasyfikacja jako ZZR – Zakłady Zwiększonego Ryzyka), zapewniając spokój i realizację projektu dla klientów.

Podjęcie tego wyzwania to dla naszej firmy inwestycja w rozwój usług dla sektora elektromobilności. Zapewniamy przy tym naszym klientom maksimum bezpieczeństwa oraz bezpośredni nadzór nad ładunkiem, do którego dzięki systemowi operacyjnemu ma dostęp przez 24h/dobę.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą transportu lub magazynowania elektrolitu lub chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje na ten temat, skontaktuj się z nami – doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania!

Poleć ten artykuł:

Polecamy