Integracja IdoSell z GlobKurier.pl – razem dla e-commerce

Integracja IdoSell z GlobKurier.pl – razem dla e-commerce

Wysyłasz sporą ilość paczek z Twojego sklepu i nie chcesz pogubić się w dokumentacji? Chcesz za to korzystać z najlepszych firm kurierskich bez konieczności wielogodzinnego wyszukiwania najlepszych ofert? Integracja IdoSell i GlobKurier.pl umożliwia prowadzenie działalności e-commerce staje się jeszcze łatwiejsze. Na czym polega integracja?

Na czym polega integracja?

Dobra wiadomość dla właścicieli sklepów internetowych koordynowanych na platformie IdoSell! GlobKurier.pl właśnie nawiązał współpracę z serwisem. Dzięki nowej integracji, osoby mające swoje sklepy internetowe osadzone na platformie mogą skorzystać z pełnej oferty brokera kurierskiego. Takie rozwiązanie daje możliwość sprawnego wysyłania zamówień nie tylko na terenie kraju, ale również za granicę. Szybka wyszukiwarka ofert pozwala na sprawne znalezienie oferty odpowiadającej klientowi zarówno pod względem finansowym, jak i z punktu widzenia terminu dostawy.

Właściciele sklepów internetowych zyskują również możliwość współpracy z kilkoma firmami kurierskimi bez konieczności negocjowania i podpisywania kilku umów z każdym przewoźnikiem. To z kolei pozwala na uzyskanie lepszych cen, niż w przypadku indywidualnych negocjacji z przewoźnikami. Wszystkie wysyłki kurierskie są również rozliczane za pomocą jednej faktury zbiorczej, co ułatwia prowadzenie dokumentacji sklepu.

Co możesz zyskać?

Korzystając z naszej oferty jako właściciel sklepu internetowego na platformie IdoSell zyskujesz szereg korzyści usprawniających funkcjonowanie e-biznesu:

  • szybkie wysyłanie przesyłek,
  • bieżące informacje o statusie przesyłki,
  • przewoźnicy krajowi i międzynarodowi w jednym miejscu, wysyłka bez konieczności podpisania umowy,
  • wycena on-line kosztu przesyłki, wybór najtańszego spedytora,
  • automatyczne pobieranie aktualnej oferty,
  • możliwość drukowania uzupełnionych listów przewozowych,
  • wyeliminowanie możliwości popełnienia błędów przy ręcznym przepisywaniu adresów,
  • możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta,
  • definiowanie dodatkowych usług spedytora (pobranie, gwarantowana godzina dostarczenia itp.).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące integracji IdoSell z GlobKurier.pl: Integracja IdoSell z GlobKurier.pl

Poleć ten artykuł:

Polecamy