Intermodalny kontrakt
Włoska międzynarodowa firma Archese inwestuje w rozwiązania logistyczne korzystne dla środowiska. Firma zamówiła 300 naczep Krone Mega Liner, ze specjalnym wyposażeniem służącym do transportu kolejowego.

Grupa Arcese od lat nieustannie inwestuje w tworzenie zintegrowanej i elastycznej sieci europejskiej, a także w standaryzację floty naczep przystosowanych do transportu intermodalnego. Przewiduje się dalszą poprawę usług Arcese – dzięki otwarciu tunelu kolejowego bazy Ceneri i wynikającą z tego rozbudowę infrastruktury kolejowej o pociągi o długości do 750 metrów i profilu P400. Transport będzie zatem coraz bardziej ekologiczny i inteligentny.

Dotychczas Arcese zakupiło ponad 2500 naczep Krone. – Stawiamy na zrównoważony rozwój w skali europejskiej. Dzięki temu będziemy w stanie przewidzieć zapotrzebowanie rynku na elastyczne i zrównoważone usługi – powiedział Guido Pietro Bertolone, CEO Grupy Arcese.

– To wspaniale, że relacje z Arcese polegają nie tylko na ustaleniach biznesowych. Nasz dialog jest oparty na partnerstwie, fair play i przyjaznym dialogu, co stanowi znakomitą wartość dodaną dla teamu Krone – powiedział Bernard Krone – Chairman of the Supervisory Board, Bernard Krone Holding SE & Co.

Poleć ten artykuł:

Polecamy