Interstone otwiera nowy magazyn

Interstone otwiera nowy magazyn

Interstone, polski dystrybutor i importer kamienia, który sprowadza najwspanialsze okazy aż z 15 krajów świata, uruchomił nowy lokalny oddział i magazyn.  Interstone Szczecin ulokował się w  Stargardzkim Parku Przemysłowym, co gwarantuje doskonały dojazd z obszaru województw: zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Firma działa na terenie całego kraju. Do tej pory jej magazyny znajdowały się w Adamowicach k. Mszczonowa, Chrzanowie, Poznaniu, Wrocławiu i Pruszczu Gdańskim. – Interstone Szczecin to przede wszystkim magazyn o powierzchni aż 10000 mkw., w którym można łatwo i wygodnie wybrać konkretną płytę upatrzonego kamienia, spieku lub konglomeratu z dostępnej tu pełnej oferty Interstone – mówi Wiesław Sordyl, prezes Interstone.

Warto zaznaczyć, że firma wyjątkowo sprawnie transportuje materiały między swoimi magazynami w Polsce, a na indywidualne zamówienie sprowadzi także materiały spoza swojej stałej gamy sprzedażowej, dostępne u sprawdzonych dostawców rozlokowanych po całym świecie. Co ważne, w Interstone możliwe jest również zamówienie usługi ekspresowego transportu lokalnego do klienta, w całej strefie zasięgu. Firma zapewnia ponadto profesjonalne doradztwo oraz obsługę przed i posprzedażową. W trosce o środowisko umożliwia wszystkim klientom zwrot opakowań transportowych.

W stargardzkim magazynie dostępnych jest aż 10 000 metrów kwadratowych kamieni naturalnych, kwarcogranitów Quarella i spieków kwarcowych marek Laminam i Interlite. Spojrzenia przyciągają m.in. wyjątkowo cenione kamienie z Włoch – z ekskluzywnymi marmurami Calacatta i Statuario na czele. Szczególnie warta uwagi jest duża grupa onyksów, w tym najbardziej poszukiwany White Cristal. W ofercie nie mogło zabraknąć również jednych z najbardziej tajemniczych kamieni szlachetnych – agatów. 

Prócz magazynu, w nowym oddziale znajduje się profesjonalne biuro sprzedaży, kameralna sala konferencyjna oraz strefa architekta. Dwie ostatnie z wymienionych przestrzeni zostały zaprojektowane z myślą o spotkaniach architektów, projektantów wnętrz oraz kamieniarzy z inwestorami czy klientami indywidualnymi.

Poleć ten artykuł:

Polecamy