Jacek Bąkowski dołącza do DACHSER Polska

Jacek Bąkowski dołącza do DACHSER Polska

Z początkiem grudnia 2022 roku, stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży w oddziale DACHSER w Strykowie objął Jacek Bąkowski. To skuteczny menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży w branży logistycznej. 

Jacek Bąkowski rozwijał swoją karierę przez dwie dekady w wiodących firmach z branży logistycznej. Przez ostatnie cztery lata pracował w UPS jako Area Sales Manager. W latach 2016-2018 jako Dyrektor Sprzedaży w Geis, odpowiadał za aktywność struktur sprzedażowych. Z kolei w FedEx Express, przez sześć lat, kierował zespołem odpowiedzialnym za największych klientów FedEx w Polsce. Efekty jego pracy zostały docenione m.in. nagrodą President’s Club – najbardziej prestiżowym wyróżnieniem za osiągnięcia sprzedażowe w firmie. Wcześniej przez osiem lat pracował w DPD, gdzie przeszedł ścieżkę kariery od przedstawiciela handlowego do Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Wieloletnie doświadczenie Jacka Bąkowskiego będzie niewątpliwie bezcennym wkładem w rozwój sprzedaży w strykowskiej lokalizacji DACHSER. Cele na przyszłe lata są ambitne i wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie je osiągnąć.

Jarosław Wojnarski, Kierownik Oddziału Stryków w DACHSER Jacek Bąkowski, jako Regionalny Kierownik Sprzedaży w oddziale DACHSER w Strykowie, będzie odpowiedzialny za realizację strategii biznesowej, wzrost udziału w rynku oraz skuteczne pozyskiwanie nowych klientów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy