Jakość przede wszystkim

Jakość przede wszystkim

FM Logistic od wielu lat stawia na najwyższą jakość obsługi każdego elementu łańcucha dostaw. W tym roku po raz kolejny operator uzyskał najwyższy poziom certyfikacji International Food Standard dla firm logistycznych.

W zakresie usług FM Logistic jest, między innymi, obsługa produktów świeżych. Także w tym obszarze firma od lat dba o zachowanie wysokich norm jakościowych. Zwyczajowo są one potwierdzane certyfikatem IFS Food & Logistic. IFS to obecnie standard akceptowany na całym świecie, który z roku na rok zyskuje większą grupę zwolenników. Opracowany przez Federacje Niemieckich Detalistów (HDE) oraz Francuską Federację Handlu i Dystrybucji (IFS Management GmbH). Dzisiaj, standard IFS pokrywa się z wymaganiami BRC.

 

W tym roku podczas procesu ponownej certyfikacji FM Logistic uzyskało najwyższy dotychczas wynik na poziomie 99,46%. Certyfikat potwierdza doskonałą jakość usług w zakresie transportu, magazynowania i dystrybucji produktów świeżych, w tym mięsa czerwonego i białego, drobiu, ryb, nabiału, owoców i warzyw, przemysłowych artykułów zbożowych i cukierniczych oraz pochodnych od tych produktów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy