Jarosław Pawluk Człowiekiem Roku

Jarosław Pawluk Człowiekiem Roku

Jarosław Pawluk, Prezes Zarządu Grupy Track Tec S.A., wiodącego dostawcy elementów nawierzchni kolejowej, został nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem „Człowiek Roku Transportu Szynowego”.

Wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kolejnictwa przyznawane jest co roku przez przedstawicieli administracji państwowej, autorytety branżowe oraz naukowe, jak również przez znawców rynku i praktyków. Nagroda została przyznana w ramach konkursu „Człowiek Roku – Przyjaciel Kolei”, będącego jedną z najbardziej cenionych inicjatyw tego typu w branży kolejowej, organizowanego przez spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe oraz Railway Business Forum. Nadrzędnym celem konkursu jest uhonorowanie za wybitne osiągnięcia osób, które poprzez swoją działalność zawodową przyczyniają się do rozwoju transportu szynowego w Polsce.

– „Od początku mojej działalności zawodowej towarzyszy mi przekonanie o potrzebie nieustannego rozwoju branży. Zarówno w przypadku aktualnie zarządzanej spółki – Track Tec, jak również założonej przeze mnie spółki CTL Logistics. Cieszy mnie fakt, że moje zaangażowanie na rzecz polskiego kolejnictwa, będące ich udziałem, zostało docenione. Zawsze priorytetem była i będzie dla mnie najwyższa jakość produkcji i usług. To strategia, która procentuje nie tylko w biznesie, ale również ma istotne znaczenie w kontekście szeroko pojętego rozwoju społeczno-gospodarczego kraju.” – podsumował Jarosław Pawluk, Prezes Zarządu Track Tec S.A.

Poleć ten artykuł:

Polecamy