Kalendarz na 2021 – najważniejsze wydarzenia i strategiczne okresy wysyłkowe

Kalendarz na 2021 – najważniejsze wydarzenia i strategiczne okresy wysyłkowe

Ubiegły rok nie tylko zaskoczył nas pod wieloma aspektami, ale realnie odbił się na funkcjonowaniu biznesów. Pandemia przyczyniła się do znacznej zmiany funkcjonowania i przeniesienia znaczącej, jeśli nie całkowitej sprzedaży wielu branż do Internetu.

Niektórzy poradzili sobie z tym bardzo dobrze, inni musieli szybko zapoznawać się z nowymi narzędziami do budowania sklepu w sieci. Nie można zatem zaprzeczyć, że był to bardzo wymagający czas, a kurierzy wręcz nie nadążali z dostarczaniem wysyłek.

Oczywiście oprócz podkreślenia, jak ważną rolę odgrywa logistyka i zaplecze wysyłkowe, zwracamy uwagę na to, aby jak najlepiej zaplanować 2021 rok, by osiągać zamierzone cele. Z myślą o tym, przygotowaliśmy Kalendarz na 2021, w którym znajdziesz porady i wskazówki odnośnie do bieżącego roku!

Pobierz kalendarz

Inspiracje marketingowe na 2021 rok

Dzięki zebraniu wszystkich wydarzeń, nietypowych świąt i dni wolnych od pracy w postaci ściągi, możesz lepiej zaplanować ten rok pod względem promocyjnym i sprzedażowym. Inspiruj się świętami i wykorzystuj szanse na zwrócenie uwagi klienta.

Wyróżniliśmy szczyty wysyłkowe, które pomogą w lepszej ocenie i planowaniu działań. W Kalendarzu e-commerce znajdziesz wskazówki branżowe, punktujemy, co jest ważne w okresie letnim i na co zwrócić uwagę przy tworzeniu nowych kampanii.

Kalendarz zawiera także porady odnośnie polepszenia witryny internetowej, które mogą procentować zwiększoną sprzedażą i lepszym wizerunkiem firmy.

Kalendarz na 2021 zawiera:

  • Najważniejsze święta i okazje dla e-commerce,
  • Szczyty wysyłkowe,
  • Porady na ulepszenie swojej strony www,
  • Ważne wydarzenia dla poszczególnych branż.

Pobierz kalendarz ze strony: kalendarz2021.globkurier.pl i wykorzystaj cenne porady na 2021!

Poleć ten artykuł:

Polecamy