Kierowcy to bohaterowie walki z COVID-19 – Oficjalne podziękowania GEODIS Poland

Kierowcy to bohaterowie walki z COVID-19 – Oficjalne podziękowania GEODIS Poland

Drodzy Kierowcy, Przewoźnicy, Partnerzy!

W sytuacji panującej obecnie w Europie i na świecie związanej z COVID-19, dostawy żywności, środków higienicznych, leków oraz innych niezbędnych towarów pierwszej potrzeby, a także utrzymanie jeszcze funkcjonujących linii produkcyjnych w Polsce i Europie, zależy w dużej mierze od Was.

Wraz z lekarzami i pozostałymi służbami Państwa, jesteście na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19. Narażając swoje zdrowie, przebywacie tysiące kilometrów z dala od swoich rodzin. Wdrożenie nowych ograniczeń na granicach państw Unii Europejskiej wymaga od Was jeszcze większego poświęcenia oraz zaangażowania dla dobra nas wszystkich w Polsce i Europie.

Wasz profesjonalizm, ale przede wszystkim Wasza wyrozumiałość w stosunku do sytuacji mało przyjemnych, jakie regularnie spotykają Was w czasie załadunków, rozładunków czy odpraw granicznych, są dla nas nieocenione. 

W imieniu pracowników, Dyrekcji oraz Zarządu GEODIS Poland, dziękujemy za to, że możemy na Was liczyć, za poświęcenie Wasze i Waszych rodzin oraz za Waszą misję w tym jakże trudnym i skomplikowanym czasie.

JESTEŚCIE CICHYMI BOHATERAMI WALKI Z COVID-19!

 

Z wyrazami szacunku,

Bogdan MŁYNARCZYK

Dyrektor Generalny GEODIS Poland

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy