Kompleksowa logistyka dla yfood

Kompleksowa logistyka dla yfood

Spółka yfood produkuje nowoczesną żywność, zawierającą wszystko, czego organizm potrzebuje. My oferujemy kompleksową logistykę, obejmującą wszystko, czego potrzeba spółce yfood: B2B, B2C, chłodzenie, obserwację partii, montowanie displayów.

Od kilku miesięcy pracujemy dla yfood (www.yfood.eu) w naszym nowym ośrodku logistycznym i technologicznym w Norymberdze – najpierw w fazie próbnej, a od sierpnia w pełnym wymiarze. Od tego czasu dla spółki yfood obsługujemy wszystkie zamówienia B2B i B2C. Oznacza to kontrolę przyjęcia towaru, pobieranie próbek, kompletowanie za pomocą skanerów rękawicowych i podłączenie inteligentnego telefonu, druk etykiet, dokumentów dostawy i faktur proforma oraz przygotowanie spedycji. Dostarczamy do klientów końcowych i sprzedawców w całej UE oraz Szwajcarii, a także do magazynu w Wielkiej Brytanii.

Nasze centrum logistyczne jest certyfikowane według normy żywnościowej IFS dla profesjonalnej obsługi żywności. Ponadto, przygotowaliśmy dla niektórych produktów przestrzeń do chłodzenia i prowadzimy monitoring partii oraz minimalnego okresu przydatności do spożycia za pomocą naszego systemu zarządzania magazynem.

Oferujemy także kompleksowe usługi z wartością dodaną – mówi Hans-Peter Schneider, który jako kierownik sprzedaży nadzoruje projekt od samego początku, wraz z zespołem z działu IT i operacyjnego. Między innymi co tydzień montujemy i wyposażamy setki displayów do handlu oraz zestawiamy kilka tysięcy pakietów degustacyjnych dla klientów końcowych. Oprócz tego wspieraliśmy yfood podczas wydarzeń promocyjnych i np. przejęliśmy druk materiałów promocyjnych, w tym listów powitalnych dla niektórych grup klientów.

Jesteśmy przygotowani także na przyszłość i możemy powiększyć powierzchnie dla yfood nawet o 50%. Chcemy dalej rosnąć, więc możliwość poszerzania jest dla nas szczególnie ważna” – wyjaśnia Felix Hellenberg, kierownik działu operacyjnego spółki yfood. „Przekonała nas także możliwość realizacji wielu innych projektów w nowym budynku i pozytywne informacje zwrotne, które otrzymaliśmy podczas dyskusji z innymi klientami Grupy Geis. Jesteśmy przekonani, że znaleźliśmy właściwego partnera logistycznego.

Poleć ten artykuł:

Polecamy