Korzystaj bezpiecznie z usług kurierskich

Korzystaj bezpiecznie z usług kurierskich

W obecnej sytuacji bezpieczeństwo i zdrowie są bezwzględnym priorytetem, dlatego wszyscy stosujemy się do zaleceń WHO, GIS i Ministerstwa Zdrowia. Firmy kurierskie dokładają wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko rozpowszechniania się wirusa COVID-19. Kurierzy stosują środki ochronne, takie jak rękawiczki oraz maski, a także starają się realizować bezkontaktowe dostawy. Jednak, aby zniwelować ryzyko Klienci również muszą stosować się do zaleceń, dlatego GlobKurier.pl wraz z firmą kurierską FedEx apelują o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz do unikania płatności gotówką za przesyłki.
Nie płać gotówką za swoją przesyłkę!

GlobKurier.pl na bieżąco monitoruje obecną sytuację. Firma stara się dostosować swoje działania oraz procedury do aktualnych wymogów. Zgodnie z zaleceniami stara się ograniczyć do minimum osobiste kontakty między pracownikami, kurierami i klientami. Ważne jest również, aby klienci stosowali zasady bezpieczeństwa. W związku z rosnącym zainteresowaniem usługą COD-Pobrania od Odbiorcy Gotówki za towar, GlobKurier.pl wraz z firmą kurierską FedEx gorąco apeluje i zaleca wybór opcji przedpłaty za usługę, aby nie narażać kurierów i klientów na bezpośredni kontakt przy operowaniu gotówką. Dotyczy to wszystkich przewoźników, gdzie płatność za COD nie może zostać dokonana kartą płatniczą przy odbiorze. Pozwoli to utrzymać bezpieczeństwo zgodnie z zaleceniami sanitarnymi, a jednocześnie funkcjonalność tej tak potrzebnej usługi.

GlobKurier.pl zapewnia, że reaguje adekwatnie do zmieniającej się sytuacji i jeśli nastąpią zmiany w sposobie świadczenia usługi COD niezwłocznie poinformuje o tym swoich klientów.

Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo

Kupowanie przez Internet oraz korzystanie z usług kurierskich w obecnej sytuacji jest bezpiecznie, wygodne, a niekiedy nawet konieczne. Kurierzy dokładają wszelkich starań, aby proces odbioru oraz dostarczania przesyłek przebiegał bezpiecznie. Jednak wymogiem koniecznym jest wsparcie Klientów, którzy również starają się zachować ostrożność. Tylko wspólne działania klientów i kurierów mogą zniwelować ryzyko przenoszenia się wirusa. 

Poleć ten artykuł:

Polecamy