Kuehne + Nagel nagrodzone za innowacje

Kuehne + Nagel nagrodzone za innowacje

Nagroda dla Kuehne + Nagel za innowacje procesów łańcucha dostaw dla sektora motoryzacyjnego została wręczona podczas trzeciej edycji Magna Logistisc Day odbywających się w Austrii.

Operator logistyczny Kuehne + Nagel oraz dostawca sprężarek i zaworów firma Ventrex Automotive zostały nagrodzone za innowacje przez Magna Logistics Europe (MLE) oraz Autocluster Styria (ACstyria), ramie planowania logistycznego i zakupów największego Europejskiego regionu w Magna International i sieć Styrian – ponad 180 firm partnerskich z sektora motoryzacyjnego.

Wschodnioeuropejska dywizja Kuehne + Nagel została zwycięzcą w kategorii „Innowacje Procesów” za swój system do monitorowania logistycznego. Kuehne + Nagel, której centrala dywizji wschodnioeuropejskich znajduje się w Wiedniu, zwyciężyła dzięki rozwiązaniom, które zwiększają widoczność kosztów logistycznych, a także obniżają całkowity koszt łańcucha dostaw.

Kuehne + Nagel założyła centrum logistyki zintegrowanej do monitorowania i zarządzania całym przepływem ładunków, oraz wdrożyła internetowy system zamówień transportowych dla bazy dostawców. Rozwiązanie to przyczyniło się do oszczędności na poziomie 15% w łańcuchu dostaw.

Kuehne + Nagel jest dostawcą usług logistycznych dla Magna na terenie Europy i Rosji, włączając w ich zakres konsolidację przepływu ładunków przeznaczonych do fabryk w Rosji w magazynie konsolidacyjnym w Chemnitz, we wschodnich Niemczech.

Poleć ten artykuł:

Polecamy