Lafarge dostawcą na S8

Lafarge dostawcą na S8

W ramach zintegrowanej oferty dla budownictwa infrastrukturalnego Lafarge dostarcza materiały oraz kompleksowe rozwiązania do budowy odcinka nr 8 betonowej drogi ekspresowej S8. Do tej inwestycji firma wykorzystała węzły mobilne produkujące mieszankę betonową.

Lafarge rozpoczął dostawę materiałów i rozwiązań do budowy jednego z ośmiu odcinków nowopowstającej drogi ekspresowej S8 prowadzącej z Wrocławia do Białegostoku. Inwestycja obejmuje odcinek o długości 19,4 km i jest położona na terenie powiatu pabianickiego oraz łódzkiego. Inwestycja zostanie ukończona w grudniu 2013 roku.

W ramach swojej zintegrowanej oferty dla budownictwa infrastrukturalnego, Lafarge dostarcza do budowy odcinka nr 8 materiały: cement, kruszywa i mieszanki betonowe, a także kompleksowe rozwiązania technologiczne i logistyczne, począwszy od projektowania mieszanek betonowych, poprzez badania i testy jakości podczas całego procesu budowy aż do realizacji łańcucha dostaw. Materiały Lafarge są stosowane zarówno do budowy nawierzchni betonowej odcinka nr 8, jak i do wykonania obiektów inżynieryjnych, w tym mostowych.

Poleć ten artykuł:

Polecamy