Log’ins wybrany jako partner łańcucha dostaw przez VEJA we Francji

Log’ins wybrany jako partner łańcucha dostaw przez VEJA we Francji

Wspólne przedsięwzięcie społeczne ARES i XPO Logistics promuje integrację pracowników.

Log’ins, pionierska spółka joint-venture pomiędzy liderem logistyki XPO Logistics i organizacją non-profit ARES Groupe, została wybrana przez markę tenisówek VEJA na partnera logistycznego we Francji. Od 2005 roku VEJA tworzy sneakersy w inny sposób, łącząc projekty społeczne, sprawiedliwość ekonomiczną i materiały ekologiczne. 

VEJA obserwuje wzrost globalnego popytu na swoje sneakersy fair trade produkowane w Brazylii. Integracyjny, 24-osobowy zespół logistyczny przeszkolony przez Log’ins będzie obsługiwał magazyn o powierzchni 4500 metrów kwadratowych w regionie Ile-de-France, z przewidywanym napływem około 430 000 par butów VEJA rocznie. Log’ins będzie odpowiedzialny za przechowywanie i dystrybucję do sklepów detalicznych w Paryżu oraz klientów handlu elektronicznego na całym świecie, z wyłączeniem rynku amerykańskiego. Ponadto Log’Ins będzie zarządzać logistyką zwrotów zwracanych produktów, współpracując z innym partnerem ARES w zakresie recyklingu. 

Sébastien Kopp, współzałożyciel i dyrektor kreatywny VEJA, powiedział: – Mamy teraz wsparcie zespołu Log’ins i wartość, jaką zapewniają. To partnerstwo to dla nas świetny sposób, aby pokazać, że marka modowa może mieć wpływ na cały łańcuch dostaw, jednocześnie podkreślając korzyści biznesowe wynikające z integracji.

Przeczytaj więcej na: europenews.xpo.com/pl/2479/logins-selected-as-supply-chain-partner-by-veja-in-france/

 

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy