Logista Polska zwiększa powierzchnię w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

Logista Polska zwiększa powierzchnię w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki

Logista Polska, firma świadcząca usługi transportu i magazynowania dla producentów tytoniu, przedłużyła umowę powierzchni magazynowej oraz wynajęła dodatkowy moduł na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki.

Logista działa na szeroką skalę w czterech krajach w Europie Południowej, w których prowadzi dystrybucję do licznych punktów sprzedaży. W Polsce przedsiębiorstwo zapewnia producentom tytoniu magazynowanie, przygotowanie zamówień oraz ogólnopolski transport do odbiorców hurtowych.
Będąc od kilku lat klientem parku logistycznego SEGRO w Poznaniu, firma zdecydowała się na przedłużenie wynajmu obecnie zajmowanego obiektu magazynowego oraz wynajęcie dodatkowej powierzchni.
– Bardzo cenimy sobie możliwość rozwoju naszej działalności w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki i dostrzegamy wiele zalet wynikających ze współpracy z deweloperem SEGRO, opartej na elastyczności oraz orientacji na potrzeby klienta – podkreśla Robert Olejniczak, dyrektor do spraw operacyjnych, Logista.
– Wieloletnia współpraca z Logista Polska to dla nas powód do dumy. Fakt, iż firma zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu pokazuje, że jesteśmy godnym zaufania partnerem i jakość oferowanych przez nas powierzchni magazynowych oraz obsługa parków logistycznych znajdują się na najwyższym poziomie – podkreśla Waldemar Witczak, dyrektor regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki to centrum logistyczne położone w zachodniej części Polski, zaledwie 13 km od centrum Poznania. Lokalizacja bezpośrednio przy prowadzącej do Katowic drodze ekspresowej S11 oraz niedaleko autostrady A2 (wschód-zachód) sprawia, że jest doskonałym miejscem do prowadzenia działalności dystrybucyjnej.

(Segro)

Poleć ten artykuł:

Polecamy