LS Logistics zwiększa swoją powierzchnię z SEGRO

LS Logistics zwiększa swoją powierzchnię z SEGRO

LS Logistics, firma oferująca kompleksową obsługę logistyczną, operująca w Polsce i na rynku europejskim, przedłużyła istniejącą oraz podpisała kolejną umowę na dodatkową powierzchnię ponad 2 700 m2 w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Tym samym firma zajmuje już w parku prawie 17 600 m2, co jest związane z ekspansją działalności LS Logistics w sektorach OZE i e-commerce.

Współpraca SEGRO z LS Logistics trwa już od 5 lat. Domeną LS Logistics są usługi magazynowe, do których zaliczają się: składowanie i kompletacja towaru, przeładunki i łączenie przesyłek z różnych miejsc do jednego odbiorcy, wraz z szeroką gamą usług o wartości dodanej (VAS). W SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn znajduje się główna powierzchnia biurowo-magazynowa LS Logistics w Polsce. 

– Podpisujemy coraz więcej umów z firmami z sektora OZE, więc potrzebujemy więcej powierzchni magazynowej. Rozwijamy również współpracę z kolejnym sklepem internetowym – rozwój e-commerce stanowi dla nas coraz ważniejsze źródło przychodów. Jeżeli podobna dynamika się utrzyma, będziemy rozważać najem kolejnych m2 – komentuje Rafał Górski, Prezes Zarządu LS Logistics.

Magazyny LS Logistics w Nadarzynie to nowoczesne obiekty logistyczne z zapleczem biurowym i centrum szkoleniowym. Magazyn główny o łącznej powierzchni 17 600 m2 mieści 18 tys. miejsc paletowych oraz prawie 3 900 m2 powierzchni półkowej przeznaczonej do składowania i kompletacji mniejszego asortymentu. Powierzchnia jest wyposażona w 21 ramp załadunkowych i 3 bramy drive-in. Magazyn jest ocieplony i ogrzewany, z niepylącą posadzką, pełnym zabezpieczeniem antywłamaniowym i przeciwpożarowym. System kontroli dostępu, monitoring i całodobowa ochrona zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa powierzonych towarów.

– Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, co potwierdza przedłużenie współpracy z LS Logistics. Centralne położenie i bliskość węzłów komunikacyjnych naszego magazynu w Nadarzynie sprzyjają naszemu klientowi w rozwijaniu biznesu dla sektorów e-commerce i OZE. Jakość obsługi, którą oferujemy spełnia najwyższe wymagania niezwykle konkurencyjnej i wymagającej branży handlu internetowego – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn wyróżnia się doskonałą lokalizacją na południu Warszawy, 5 km od granic administracyjnych stolicy Polski. Głównym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej nr. 8 (DK8 – Białystok – Wrocław/ Katowice) oraz węzeł Paszków (połączenie obwodnicy Warszawy S2/S7/S8 z autostradą A2) oraz odległość 4 km od DK 7 (Gdańsk – Kraków). Park otrzymał nagrodę „Best Warehouse of the Year” w konkursie Eurobuild Awards 2017 w kategorii Tenants Award, którą przyznało najbardziej obiektywne jury – sami klienci.

Poleć ten artykuł:

Polecamy