Magdalena Uler-Kłeczek wzmacnia zespół Capital Markets w 7R

Magdalena Uler-Kłeczek wzmacnia zespół Capital Markets w 7R

7R, deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości magazynów wzmacnia zespół Capital Markets. Do firmy dołączyła Magdalena Uler-Kłeczek, która poprowadzi zespół Capital Markets na stanowisku Senior Capital Markets Director.

Magdalena Uler-Kłeczek ma ponad 11-letnie doświadczenie w wiodących firmach doradczych z branży nieruchomości. W 7R poprowadzi zespół ds. rynków kapitałowych, zajmujący się m.in. zabezpieczaniem finansowania perspektywicznego, tworzeniem struktur JV oraz sprzedażą projektów deweloperskich wybudowanych przez 7R.

– Konsekwentnie wzmacniamy szeregi 7R i zapraszamy do współpracy wysokiej klasy ekspertów. W ramach Capital Markets 7R współpracuje z różnorodną grupą inwestorów, w której są zarówno fundusze private equity, przedsiębiorstwa z branży nieruchomości, jak i inni inwestorzy instytucjonalni. Jestem przekonany, że bogate doświadczenie zawodowe Magdy, także w obszarach ESG, pomoże nam w skutecznej realizacji naszych celów biznesowych – mówi Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu firmy 7R.

Przed dołączeniem do 7R Magdalena przez prawie 6 lat była związana z firmą JLL jako dyrektor w dziale Capital Markets oraz lider w zakresie ESG w regionie CEE. Wcześniej była związana również z firmami Colliers oraz KPMG. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego.

– 7R to jeden z liderów polskiego rynku magazynowego, który łączy biznes i innowacyjność ze zrównoważonym rozwojem. Cieszę się na nadchodzące wyzwania i wierzę, że będziemy wspólnie budować i rozwijać portfele inwestycyjne 7R, tak aby stale umacniać naszą pozycję partnera pierwszego wyboru w branży logistycznej – mówi Magdalena Uler-Kłeczek, Senior Capital Markets Director w 7R.

Poleć ten artykuł:

Polecamy