Marzena Tkaczuk wzmacnia zespół Prologis

Marzena Tkaczuk wzmacnia zespół Prologis

Warszawski zespół Prologis zyskał nowego dyrektora. Z dniem 1 kwietnia grono ekspertów do spraw rozwoju zasiliła Marzena Tkaczuk. Na stanowisko Capital Deployment Director będzie odpowiedzialna w szczególności za realizację projektów typu build-to-suit.

Tkaczuk jest związana z branżą nieruchomości komercyjnych od ponad 18 lat. Przed dołączeniem do Prologis przez 10 lat pracowała w Panattoni, gdzie była dyrektorem ds. rozwoju biznesu w dziale BTS. Wcześniej osiem lat spędziła w polskiej firmie Jartom zajmującej się nieruchomościami przemysłowymi. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra zarządzania. Dotychczas realizowała projekty BTS dla takich firm jak Halfen (Leviat), Action, Ontex, Animex, Rockwell, Ideal Automotive, Kongsberg, Kellogg i wielu innych.

Marzena Tkaczuk ma bogate doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu transakcjami na rynku nieruchomości i deweloperskim. Posiada dogłębną wiedzę w zakresie negocjowania umów najmu i deweloperskich, a także transakcji zakupu gruntów i procesów due diligence. Doskonale zna specyfikę pracy z różnymi grupami interesariuszy na każdym etapie inwestycji – klientami, inwestorami, sprzedawcami gruntów, władzami lokalnymi, zespołami prawnymi, architektami oraz generalnymi wykonawcami.

–  Wiedza i imponujące doświadczenie Marzeny w zakresie projektów BTS z pewnością przełożą się na kolejne ambitne realizacje dla naszych klientów. Cieszę się, że mamy najlepszych ekspertów na rynku, którzy doskonale rozumieją potrzeby rynku i potrafią im sprostać, tworząc projekty „szyte na miarę”. To kierunek, który z sukcesem rozwijamy, a dołączenie Marzeny doda nam wiatru w żagle – mówi Paweł Sapek, Prologis Senior Vice President i Regional Head Prologis w Europie Środkowej.

Poleć ten artykuł:

Polecamy