MDC2 pozyskał eksperta ds. rozwoju projektów BTS

MDC2 pozyskał eksperta ds. rozwoju projektów BTS

– MDC2 – działający na polskim rynku deweloper zrównoważonych powierzchni magazynowych i przemysłowych – wzmacnia zespół Development, pozyskując Dariusza Proniewicza, doświadczonego specjalistę ds. rozwoju projektów BTS (build-to-suite).

Dariusz Proniewicz rozpocznie pracę w MDC2 w styczniu 2023 r. i obejmie stanowisko Dyrektora ds. rozwoju projektów BTS. W nowej roli będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie, rozwój i wynajem projektów magazynowych i logistycznych szytych na miarę dla konkretnych najemców.

Dariusz posiada ponad 18-letnie doświadczenie w realizacji projektów dotyczących nieruchomości magazynowych i logistycznych w Polsce, pracując m.in. dla Prologis, Goodman (GLP) i Panattoni.  Zrealizował transakcje wynajmu o łącznej powierzchni blisko 900 000 m2 oraz brał udział
w transakcjach zakupu w sumie 300 hektarów gruntów. Współpracował z takimi klientami jak Action, Knorr-Bremse, Amazon, Intermarche, Weber, Unilever i Raben.

Dariusz jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej oraz studiów z zakresu wyceny i zarządzania nieruchomościami na Sheffield Hallam University.

– Wobec rosnącej liczby firm produkcyjnych wybierających Polskę do lokowania swoich obiektów, kluczowe było dla nas pozyskanie czołowego profesjonalisty BTS na rynku, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów. Miło nam powitać w naszym zespole Dariusza Proniewicza. Jego osiągnięcia i podejście do pracy idealnie pasują do MDC2, którego kultura opiera się na kluczowych wartościach, takich jak zaufanie, uczciwość, wsparcie, równowaga między pracą i życiem prywatnym oraz wolność słowa – powiedział Maciej Madejak, Chief Development Officer i założyciel MDC2.

Poleć ten artykuł:

Polecamy