Meble Forte staną z produkcją we wtorek

Meble Forte staną z produkcją we wtorek

Po branży automotive, koronawirus dotyka także kolejne sektory produkcji w Polsce. O zatrzymaniu fabryk na początku przyszłego tygodnia poinformował zarząd Fabryk Mebli Forte, jednego z największych polskich producentów mebli.

Czasowe wstrzymanie produkcji we wszystkich zakładach produkcyjnych Fabryk Mebli Forte będzie obowiązywało w dniach od 24 marca do 6 kwietnia br. z możliwością przedłużenia tej decyzji o kolejny okres, jeżeli zaistnieje taka konieczność.

Spółka pragnie podkreślić, że nadal realizuje zamówienia i dostawy do odbiorców, którzy wyrazili gotowość odbioru swoich zamówień oraz prowadzi działalność sprzedażową w takim zakresie, na jaki pozwalają aktualnie obowiązujące regulacje prawne.

Decyzja zarządu o okresowym wstrzymaniu produkcji podyktowana jest troską o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników Spółki, partnerów biznesowych i kontrahentów oraz ograniczeniami wynikającymi z regulacji rządów poszczególnych państw w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19. W zależności od okoliczności i potrzeb, Spółka jest przygotowana, aby wznowić produkcję w najkrótszym możliwym. terminie.

Poleć ten artykuł:

Polecamy