Michał Śniadała dyrektorem działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w CBRE

Michał Śniadała dyrektorem działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w CBRE

Od początku stycznia br. stanowisko dyrektora działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w CBRE obejmuje Michał Śniadała. W nowej roli jest odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych oraz koordynację pracy całego zespołu do spraw najmu powierzchni magazynowych. Ma ponad 20 lat doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych, głównie w obszarach logistyki i przemysłu.

Michał w trakcie swojej kariery zajmował się wsparciem i doradztwem na każdym etapie pozyskiwania powierzchni magazynowych i przemysłowych, prowadził kompleksowo projekty typu BTS czy BTO. Michał na stanowisku Head of Industrial Agency CBRE, jest odpowiedzialny za nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych z klientami,  oraz zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem do spraw najmu powierzchni magazynowych i przemysłowych, działającym w ramach struktury Advisory & Transaction Services. Nowy szef działu w CBRE poprowadzi projekty doradcze i reprezentacji najemców na terenie całego kraju oraz skoncentruje się na zwiększaniu bezpieczeństwa klientów na każdym etapie procesu.

Cieszę się, że możemy powitać Michała w naszym zespole. Ma imponujące, wszechstronne  doświadczenie zdobyte w różnych obszarach sektora magazynowego i przemysłowego. Doświadczenie Michała idealnie wpisuje się w strategie sektorową CBRE. Dążymy do tego, by każdy sektor obsługiwany był kompleksowo, dlatego kilka lat temu utworzyliśmy stanowiska szefów sektorów, które koordynują procesy dla klientów, a przede wszystkim zarządzają przepływem informacji. Michał będzie wspierany przez doświadczonych kolegów i koleżanki, a także Michała Berskiego, niedawno powołanego na stanowisko Szefa sektora magazynowego w CBRE. Jestem przekonany, że ten zespół zapewni naszym klientom usługi na najwyższym poziomie – mówi Łukasz Kałędkiewicz, Senior Director, Head of Advisory and Transaction Services for CEE and Poland, CBRE.

Michał Śniadała ma ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Najpierw zdobywał je w branży logistycznej, a od 2006 roku w firmach zajmujących się pośrednictwem i doradztwem takich jak Jones Lang LaSalle i Savills. Michał doradzał w tworzeniu strategii pozyskania powierzchni magazynowych i produkcyjnych dla wielu czołowych firm z branż FMCG, elektronicznej, dystrybucyjnej czy logistycznej. Przed dołączeniem do CBRE pełnił funkcję Business Development Managera w P3 Logistic Parks, nadzorując rozwój firmy i pozyskując nowych klientów w regionie Zachodniej Polski. Negocjował i finalizował umowy najmu m.in. z takimi firmami jak Westwing, Nagel, Orbico, DSV, Shein. Michał jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją Nieruchomości.

Poleć ten artykuł:

Polecamy