Monitorowanie statusu integracji zleceniobiorcy

Monitorowanie statusu integracji zleceniobiorcy

Agregująca dane GPS dla branży TSL platforma CO3 została wzbogacona o podgląd statusu integracji przewoźnika pozwalający na samodzielną weryfikację zaawansowania integracji floty przewoźnika z rozwiązaniem visibility oraz możliwość dodania własnego opisu pojazdów w koncie CO3 dla lepszej ich identyfikacji wewnątrz organizacji.

Platforma CO3 zapewniająca real time data visibility w transporcie, stale ewoluuje, by coraz trafniej odpowiadać na potrzeby użytkowników. – Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej platformy i wzbogacaniem jej o nowe funkcjonalności. Zależy nam aby samo narzędzie było proste w użytkowaniu , a jakość komunikacji pomiędzy ogniwami łańcucha dostaw zoptymalizowana w bieżącym statusowaniu oszczędzając czas związany z uzyskiwaniem informacji w tradycyjny sposób. Wprowadzane udogodnienia są bezpośrednio związane z potrzebami użytkowników jakie obserwujemy na co dzień– mówi Grzegorz Patynek, CEO i co-founder CO3. Już teraz użytkownicy mogą korzystać ze śledzenie statusu integracji przewoźników oraz dodawania własnych opisów poszczególnych pojazdów.

Szybki dostęp do informacji o postępach integracji przewoźnika

Możliwość podglądu statusu integracji floty przewoźników, przez klientów zapraszających ich do platformy CO3 w celu uzyskania monitoringu danych GPS w czasie rzeczywistym, pozwala zleceniodawcy samodzielnie zweryfikować czy pojazdy realizujące dla niego zlecenia transportowe mają już możliwość udostępnienia monitoringu. Dostęp do opisujących postęp statusów pozwala oszacować, kiedy monitoring w czasie rzeczywistym będzie mógł być uruchomiony w ramach wykorzystywanej platformy.

Funkcjonalność zwiększa przewidywalność uzyskania dostępu do potrzebnych danych GPS i pozwala śledzić zleceniodawcy zaangażowanie przewoźników w proces integracji. Ze względu na fakt, że przy większych flotach firmy transportowe często korzystają z więcej niż jednego dostawcy GPS, w takim przypadku statusy będą rozdzielone na GPS powiązany z wybranymi pojazdami przewoźnika.

Dodawanie własnych opisów monitorowanej floty podwykonawców w koncie

Na swój użytek spedytorzy identyfikują pojazdy przewoźników nie tylko na podstawie numeru rejestracyjnego, ale także imienia kierowcy, typu wykonywanych zleceń lub innych zmiennych. W związku z tym – by ułatwić im pracę i umożliwić przechowywanie tego typu danych w ramach wykorzystywanego systemu visibility – do zestawienia monitorowanych pojazdów w tabeli zostało dodane pole tekstowe, które można wypełnić dowolną treścią.  Notatki mając charakter wewnętrzny, wyświetlają się jedynie w ramach własnej organizacji – ma to pomóc identyfikować samochody na swój własny sposób.

– Jesteśmy przekonani, że wprowadzone zmiany ułatwią korzystanie z platformy CO3 i sprawią, że jeszcze pełniej będzie ona odpowiadać potrzebom spedytorów i załadowców – podsumowuje Paweł Tronina, CCO i co-founder CO3. – To oczywiście nie koniec ewolucji naszego systemu. Dzięki otwartej architekturze platformy oraz wsłuchiwaniu się przez nas w głosy użytkowników stanowi ona żywy organizm, na bieżąco reagujący na nowe potrzeby i wymagania.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy