Najlepszy stażysta 2021

Najlepszy stażysta 2021

Co roku magazyn branżowy VerkehrsRundschau wybiera najlepszych uczniów logistyki w Niemczech. W konkursie „Best Azubi 2021” wzięło udział łącznie 1226 przyszłych pracowników usług spedycyjnych i logistycznych. Zaprezentowali swoją wiedzę w pięciu rundach, a każda z nich składała się z dziesięciu pytań.

Srebro dla Luca Ramolda

Nasz stażysta z Kürnach, Luc Ranold, zdołał wskoczyć na podium. W finale konkursu magazynu VerkehrsRundschau w Monachium przegrał tylko nieznacznie w finałowym etapie. Mimo to 18-latek jest bardzo zadowolony z drugiego miejsca i wygranej 3000 euro oraz wielkiego uznania nas wszystkich.

W pierwszej setce znalazło się ogółem 39 naszych stażystów.

Złoto dla Geis

Te doskonałe wyniki pozwoliły nam po raz pierwszy zwyciężyć w ogólnym rankingu najlepszych firm w zakresie edukacji logistycznej i po raz ósmy z rzędu zająć miejsce w pierwszej dziesiątce.

– Nasi uczniowie osiągnęli w tym roku najlepszy wynik w historii i jesteśmy z nich bardzo dumni – mówi Volker Kindler, kierownik działu ds. HR. – Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszej koncepcji edukacji, co znajduje odzwierciedlenie również w wynikach konkursu na najlepszego stażystę. Zależy nam na tym, aby każda osoba w firmie Geis miała stałe podstawy do rozwoju zawodowego.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy