Najtańsza paczka w RUCH-u na rynku

Najtańsza paczka w RUCH-u na rynku

GlobKurier.pl ruszył z kolejną promocją na paczkę w RUCH-u tym razem całkowicie wybijając się na tle konkurencji. Najtańszą przesyłkę w RUCH-u w GlobKurier.pl można nadać już od 4,50 zł netto. Do tego pojawiła się w ofercie koperta oraz tuba, którą na próżno można szukać wśród innych platform wysyłkowych.

Konkurencyjność w branży kurierskiej

GlobKurier.pl to platforma wysyłkowa, która zrzesza różne firmy kurierskie i transportowe w jednym miejscu, udostępniając przy tym klientom możliwość zamówienia kuriera, a także porównywania ofert poszczególnych przewoźników.  Branża kurierska rośnie w siłę, tak samo, jak konkurencyjność między platformami wysyłkowymi. W związku z tym GlobKurier.pl zdecydował się nieco wyprzedzić konkurencje maksymalnie obniżając ceny na usługę paczki w RUCH-u, a ponadto dodając również do oferty dodatkowe produkty, takie jak koperta czy tuba.

Nowe produkty “Paczka w RUCH-u”

Obecnie w ramach usług paczki w RUCH-u najtaniej w GlobKurier.pl można nadać kopertę w cenie od 4,50 zł netto. Jest cena dla zarejestrowanych klientów biznesowych. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie platformy wysyłkowe oferują możliwość nadania w punktach sieci RUCH przesyłki kopertowej. Zupełną nowością w GlobKurier.pl, która nie pojawia się u konkurencji, jest możliwość nadania tuby. Tuba nie może być dłuższa niż 60 cm ani cięższa niż 10 kg. Jest to idealne opakowanie, jeśli wysyłane są plakaty, mapy, rysunki techniczne, piłki tenisowe czy ozdobne trawy pampasowe. Tubę w GlobKurier.pl można nadać już od zaledwie 5,20 zł netto.

Najtańsza paczka w RUCH-u

GlobKurier.pl wprowadził również tymczasową promocję, oferując zarejestrowanym klientom indywidualnym takie same ceny na usługi paczki w RUCH-u, jakie dotychczas posiadali klienci biznesowy. Teraz każda z osób, która założy na platformie darmowe konto będzie mogła wysłać MINI paczkę w RUCH-u za jedyne 6,75 zł brutto! Paczka MINI to przesyłka o wymiarach nie większych niż 20/30/50 cm oraz wadze nieprzekraczającej 10 kg. Za taką paczkę w przypadku konkurencyjnych platform klient zapłaci:

Tanie paczki dostępne dla każdego

Jak widać GlobKurier.pl oferuje swoim klientom najniższe ceny usług paczki w RUCH-u. Zaoferowanie osobom prywatnym tych samych cen, co klientom biznesowym, pokazuje, że zapotrzebowanie na wysyłki rośnie również w sektorze prywatnym. Klienci indywidualni coraz chętniej korzystają z usług firm kurierskich, z powodu wygody i oszczędności czasu. Usługę kurierską można łatwo i szybko zamówić przez Internet. Nie trzeba już stać w kolejce na poczcie, aby nadać niewielką przesyłkę krajową lub międzynarodową. Dzięki takim platformą jak GlobKurier.pl usługi kurierskie stają się jeszcze bardziej przystępne.

Poleć ten artykuł:

Polecamy