Największe przychody, praktyki CSR – nagrody dla Grupy Raben

Największe przychody, praktyki CSR – nagrody dla Grupy Raben

Grupa Raben otrzymała nagrodę Rzeczpospolitej dla wyróżniających się firm branży transportowo-spedycyjno-logistycznej. Firma została doceniona w kategorii największe przychody w logistyce kontraktowej oraz najlepsze praktyki CSR.

 

Grupę Raben podczas podczas I Spotkania Liderów Branży TSL „Rzeczpospolita” reprezentowali: Paweł Trębicki, dyrektor generalny Raben Transport oraz Agnieszka Haik, Key Account Manager w Grupie Raben. Paweł Trębicki odebrał nagrodę w kategorii największe przychody w logistyce kontraktowej.

– To dla nas wielki zaszczyt znaleźć się w gronie wyróżnionych. Ta nagroda to docenienie zaangażowanie ponad 5000 naszych pracowników oraz 3500 współpracujących z nami kierowców, którzy każdego dnia robią wszystko co w ich mocy, aby nikomu nie zabrakło jego ulubionych produktów – podkreśla Paweł Trębicki i dodaje: – Jako lider na rynku logistycznym czujemy się odpowiedzialni za kreowanie i optymalizację łańcucha dostaw, a tego typu spotkania są doskonałą okazją do wymiany informacji oraz doświadczeń, a także spojrzenia z szerszej perspektywy na logistykę.

Nagrodę w kategorii najlepsze praktyki csr odebrała Agnieszka Haik, Key Account Manager i ambasador CSR w Grupie Raben. Jury doceniło flagowy projekt firmy e-faktura = wyższa kultura, poprzez który Raben zachęca swoich klientów do zastępowania papierowych faktur ich elektroniczną wersją. Każda zgoda na e-fakturę to jedno drzewo posadzone w imieniu klienta. Grupa Raben prowadzi projekt od 2014 roku, a do tej pory udało się posadzić ponad 14 000 drzew.

– Grupa Raben aktywnie wspiera działalność prospołeczną i ekologiczną. Jesteśmy przekonani, że firmy, które prowadzą biznes w sposób odpowiedzialny i zrównoważony zwiększają nie tylko własną przewagę konkurencyjną, ale również swoich klientów. Otrzymane wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem słuszności naszych codziennych działań, a także inspiracją do dalszej pracy nad zrównoważonym łańcuchem dostaw – komentuje Jakub Krzewina, menedżer ds. CRS w Grupie Raben.

(Raben)

Poleć ten artykuł:

Polecamy