Newsletter celny Rusak Trade Compliance News

Newsletter celny Rusak Trade Compliance News

Rusak Business Services tworzy newsletter – Rusak Trade Compliance News

To prosta ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają – N. Boswell

Postanowiliśmy stworzyć newsletter i dystrybuować go także poza struktury naszej firmy, ponieważ… informacja to potęga, a my, tym ogromnym zasobem wiedzy – wspartym ponad 30-letnim doświadczeniem funkcjonowania w branży, chcemy się dzielić. Nasz newsletter ma przede wszystkim funkcję informacyjną. Oferujemy w nim naszym klientom, partnerom i obserwatorom działalności Rusak Business Services dostęp do warsztatu wiedzy i doświadczenia z zakresu szeroko rozumianego sektora celnego, handlu międzynarodowego oraz doradztwa biznesowego w tym zakresie.

Newsletter kierujemy do osób zainteresowanych tematyką celną, od przedsiębiorców prowadzących międzynarodową wymianę handlową, a także do pracowników naszej branży chcących poszerzać i aktualizować swoją wiedzę.

Rusak Trade Compliance News traktujemy przede wszystkim jako elektroniczny biuletyn aktualności branży TSL, wzbogacony o informacje na temat zmian w prawie celnym Polski i UE oraz o ciekawe przypadki z tzw. naszego podwórka. Mamy świadomość, iż sucha informacja nie przekłada się bezpośrednio na wiedzę, zatem skrupulatnie wyselekcjonowane newsy analizujemy, scalamy z informacjami już posiadanymi aby ostatecznie zaserwować je odbiorcom w przyswajalnej formie. 

Tak pracochłonny proces powstawania newslettera, gwarantujący jego wysoką wartość merytoryczną przebiega sprawnie i kończy się sukcesem głównie dzięki ludziom którzy go tworzą. Są to osoby, które mają większe bądź mniejsze doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim interesują się tematyką celną. W gronie twórców biuletynu RTC News mamy oczywiście agentów celnych, lecz także analityków, doradców, prawników, chemików, wykładowców akademickich… Ludzi z pasją, którzy tworzą wyjątkowy team ekspertów, udawadniających jak szeroki horyzont wiedzy i zainteresowań należy mieć aby zapewnić klientom branży celnej profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Rusak Trade Compliance News w zamyśle ma być wydawnictwem dystrybuowanym w comiesięcznych cyklach z okazjonalnymi wysyłkami HOT NEWS. Formuła ma charakter bezpłatnej subskrypcji.

Dzięki RTC News mamy nadzieję pozostać w stałym kontakcie z klientami, chcemy także w ten sposób  umacniać relacje z naszymi pracownikami. Dzięki tej elektronicznej formie dialogu pragniemy również budować i rozwijać świadomość marki Rusak Business Services, jako jednego z liderów na polskim rynku obsługi celnej – firmy eksperckiej oferującej usługi doradztwa w handlu międzynarodowym – Trade Compliance.

Zapraszamy do subskrypcji.

 

https://rusak.pl/newsletter 

https://rusak.pl/en/newsletter

Poleć ten artykuł:

Polecamy