Niemcy nagradzają Nowy Styl

Niemcy nagradzają Nowy Styl

Niekwestionowany sukces, jakie odnosi Nowy Styl poza granicami Polski, przynosi kolejne wyróżnienia. Podkarpacki producent mebli odebrał German Brand Award - nagrodę za kreowanie i zarządzanie markę na rynku niemieckim.

To ogromny sukces na konserwatywnym rynku, zazwyczaj traktującym priorytetowo krajowe wyroby.

 

SIłą Grupy Nowy Styl jesr różnorodność 6 mocnych marek produktowych: Nowy Styl, BN Office Solution, Rohde & Grahl, Grammer Office, Sitag i Forum Seating. Za wybitne kompetencje w zarządzaniu marką Nowy Styl został wyróżniony przez ekspertów z German Design Council. German Brand Award to najważniejsza nagroda dla marek i zespołów nimi zarządzających w Niemczech, którą przyznają Niemiecka Rada Designu i Niemiecki Instytut Marek. Otrzymują ją firmy i osoby, które wyróżniają się innowacyjnością i skutecznością w kształtowaniu wizerunku swoich marek, a także spójną ich komunikacją.

 

W rywalizacji uczestniczyły firmy z wszystkich branż. W swojej kategorii Nowy Styl rywalizował z biurami projektowymi, producentami materiałów budowlanych oraz wyposażenia i dostawcami innowacyjnych usług dla branży. – Pozycja Rady Designu, szeroka wiedza i umiejętności członków niezależnego jury, a także złożona procedura konkursowa są gwarancją, że wśród wyróżnionych są naprawdę najlepsi – mówi Corinna Graf, Marketing Manager w Nowy Styl Group Germany.

 

Wśród kryteriów ocenianych przez jury były: percepcja marki, cechy wyróżniające na tle konkurencji, spójność wizualna, design produktów, dopasowanie do rynku, niezależność, innowacyjność, zawartość emocjonalna i symboliczna, warstwa językowa i oprawa wizualna produktów, funkcjonalność i łatwość obsługi, aspekty ekologiczne i trwałość oraz potencjalny wpływ na sukces ekonomiczny użytkowników.

 

Poleć ten artykuł:

Polecamy