Niższe ceny biletów na Arenę Produkcji tylko do piątku

Niższe ceny biletów na Arenę Produkcji tylko do piątku

Już tylko do końca tygodnia obowiązuje preferencyjna cena biletów na konferencję Arena Produkcji. Wyjątkowe wydarzenie, dedykowane menedżerom z firm produkcyjnych, odbędzie się 7 marca we Wrocławiu.

Warto skorzystać z ceny “first minute”, gdyż tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle interesująco. Co więcej, bilet zapewnia udział we wszystkich trzech częściach wydarzenia – sesji plenarnej, sesji networkingowej i szkoleniu.

 

Szczególnej uwadze polecamy ten ostatni element. Szkolenie “Przeciwdziałanie oszustwom i nadużyciom w łańcuchu dostaw” znalazło się w programie Areny Produkcji, aby zwiększyć świadomość kadry zarządzającej firm produkcyjnych w sprawie możliwości wystąpienia ryzyka oszustw i nadużyć w operacjach logistycznych, jak również wskazać sposoby przeciwdziałania przedmiotowym zjawiskom.

 

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w całość problematyki oszustw i nadużyć w łańcuchu dostaw (E2E), co ułatwi menedżerom odpowiedzialnym za jego poszczególne „odcinki” (operacje) zrozumienie współzależności (np. efekt domina) oraz zbudowanie wspólnego łańcucha wartości. Dodatkowo, prowadzący zaprezentują wybrane rozwiązania, zabezpieczenia techniczne, bezpośrednie sposoby pozyskiwania informacji oraz aplikacje OSINT (Open Source Intelligence) przydatne w przeciwdziałaniu oszustwom i nadużyciom.

 

Wartością dodatkową przedmiotowego szkolenia jest możliwość bieżącej interakcji z prowadzącymi, wzajemna wymiana poglądów, jak również przybliżenie uczestnikom wybranych elementów tematyki spotkania w postaci studium przypadku. Szkolenie poprowadzą niezwykle doświadczeni prelegenci. Janusz Liber to kierownik Zespołu Analitycznego w Pionie Bezpieczeństwa i Zapobiegania Stratom Tesco Polska, który od lat doradza największym firmom w Polsce w obszarze zapobiegania stratom. Sławomir Murawski, prezes zarządu LIMUR, to z kolei komandos, który doświadczenia zdobyte w roli dowódcy sekcji antyterrorystycznej Morskiego Oddziału Straży Granicznej przeniósł do biznesu.

 

Podczas Areny Produkcji omawiać będziemy oczywiście także wiele innych tematów. Po szczegóły zapraszamy na stronę http://arenaprodukcji.pl. gdzie znajdą też Państwo formularz rejestracyjny.

Poleć ten artykuł:

Polecamy