Niższe ceny przesyłek eksportowych w GlobKurier.pl

Niższe ceny przesyłek eksportowych w GlobKurier.pl

W GlobKurier.pl trwa promocja, która ma na celu zachęcenie klientów biznesowych do wysyłki przesyłek za granicę. Atrakcyjne ceny pokazują, że przesyłki eksportowe nie muszą być drogie. Dlatego warto, aby firmy starały się rozszerzyć swoją działalność na rynki zagraniczne.

W GlobKurier zlecenie przesyłki zagranicznej trwa zaledwie kilka minut, niezależnie czy odbiorca oczekuje na paczkę w Polsce, czy w jednym ze 192 krajów dostępnych w ofercie firmy. Rozwiązania oferowane przez GlobKurier skierowane są głównie do firm sektora MSP, zwłaszcza do branży e-commerce. Jednakże przedstawiciele innych branż również znajdą odpowiednią ofertę, szczególnie jeśli interesuje ich tania wysyłka za granicę.

Polski eksport stale się rozwija, jak podaje Narodowy Bank Polski w ostatnim kwartale 2019 roku o 5,6%, porównując te dane z analogicznym kwartałem 2018 roku, eksport towarów zwiększył się o 6,2%. Wartość wyeksportowanych produktów oszacowano na poziomie 243,1 mld zł. Głównymi towarami, eksportowanymi za granicę są: części samochodowe, baterie samochodowe, samochody osobowe, odzież i obuwie oraz komputery. Te produkty są również popularne wśród klientów GlobKurier.pl, którzy wysyłają przesyłki za granicę. Dlatego firma, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, zdecydowała się na wprowadzenie niższych cen na przesyłki eksportowe aż do 5 krajów Unii Europejskiej. Taniej można wysłać paczki i palety.

Z niższych cen mogą skorzystać nowi klienci, którzy założyli konto firmowe, oraz obecni, którzy regularnie korzystają z usług firmy. Założenie konta w GlobKurier.pl jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga żadnych umów, jedynym wymogiem koniecznym podczas zakładania konta biznesowego jest podanie numeru NIP firmy oraz jej nazwy. Od razu po zarejestrowaniu użytkownik ma dostęp do zrabatowanych cen na wszystkie usługi. Co więcej, jeśli miesięczny wolumen przekracza 20 przesyłek, klient biznesowy może negocjować stawki i otrzymać dedykowany cennik.

Kraje, które zostały objęte promocją to Niemcy, Francja, Austria, Holandia oraz Anglia. O Wielkiej Brytanii mówił ostatnio każdy i choć Brexit już nastąpił, procedury związane z transportem pozostaną bez zmian do końca bieżącego roku. Dlatego przedsiębiorcy bez obaw mogą korzystać z niższych cen na przesyłki do Anglii.

Ceny przesyłek do Niemiec zaczynają się od 35 zł netto za przesyłkę do 1kg. Cena nie zawiera opłaty paliwowej, która różni się w zależności od wybranej firmy kurierskiej. W tej samej cenie są przesyłki eksportowe do Austrii. Paczki do Anglii, Francji i Holandii można wysłać od 40 zł netto bez opłaty paliowej.

Niższe ceny przesyłek eksportowy do tych pięciu europejskich krajów są promocją tymczasową, która trwa do końca marca. Jednak można spodziewać się, że to nie jedyna taka oferta, jak pojawi się w GlobKurier.pl w tym roku. Firma kładzie duży nacisk na dostawanie się do zmieniającego się rynku, więc pewne jest, że nie zaprzestanie działań związanych ze wspomaganiem polskiego eksportu.

Korzystanie z GlobKurier.pl może znacznie zwiększyć dynamikę wysyłek firmy oraz znacznie uprościć nadawanie przesyłek importowych i eksportowych. Po odebraniu przez kuriera przesyłki od nadawcy GlobKurier.pl nadzoruje cały proces transportowy, aż do dotarcia towaru do obiorcy. Firma na rynku działa już od 10 lat jako profesjonalny operator logistyczny. Gwarantuje wysokiej jakości usługi i wsparcie specjalistów, przy bardziej skomplikowanych wysyłkach nie tylko do krajów Unii Europejskiej.

Poleć ten artykuł:

Polecamy