Nowe osoby w SEGRO Poland

Nowe osoby w SEGRO Poland

Do zespołu SEGRO Poland na początku grudnia dołączyły trzy osoby.

Przemysław Soroka został Dyrektorem Finansowym SEGRO Poland i od grudnia 2011 odpowiedzialny jest za finanse w spółkach SEGRO w Polsce. Soroka jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na kierunku Finanse i Bankowość i posiada bogate doświadczenie z zakresu audytu i finansów. Zanim dołączył do SEGRO pracował w renomowanych firmach doradczych tzw. „Wielkiej Czwórki” – KPMG oraz Ernst & Young. Pracował również w centrali Coca-Cola Hellenic jako Audytor Korporacyjny oraz Menedżer Projektów z zakresu ładu korporacyjnego i zarządzania ryzykiem prowadzonych w 28 krajach Grupy Coca-Cola Hellenic. W latach 2007-2011 na rzecz NFI Empik Media & Fashion SA nadzorował wdrożenie nowych modeli raportowania giełdowego, zarządczego i controllingu w środowisku Hyperion, a w 2008 roku z sukcesem wprowadził nową politykę raportowania finansowego zgodnego z MSSF dla grupy EM&F.

 

Cezary Pawłowski objął w SEGRO stanowisko Property Managera i będzie odpowiedzialny za zarządzanie obiektami magazynowymi znajdującymi się w rejonie Warszawy. Pawłowski jest absolwentem Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu dostarczania specjalistycznych rozwiązań związanych z zasilaniem energią elektryczną, zdobyte w firmie Twelve Electric. Przez ostatnie 6 lat pracował w Sodexo, gdzie był odpowiedzialny za obsługę techniczną nieruchomości należących do dużego, międzynarodowego banku.

 

Przemysław Piguła jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na kierunku Technologia i Organizacja Budownictwa. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskiem na kierunku Projekty Deweloperskie oraz na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Przez 9 lat uczestniczył w przygotowaniu, realizacji i zarządzaniu projektami deweloperskimi w ramach współpracy z korporacją Polimeni. Do SEGRO dołączył obejmując stanowisko Property Managera odpowiedzialnego za zarządzanie obiektami znajdującymi się w rejonie Poznania.

Poleć ten artykuł:

Polecamy