Nowe osoby w zespole Logicor

Nowe osoby w zespole Logicor

Logicor, wiodący właściciel i zarządca nieruchomości logistycznych w Europie, rozbudowuje swój zespół w Polsce. Niedawno, w odpowiedzi na rosnącą aktywność firmy na największym rynku w regionie, dołączyły do niej trzy nowe osoby.

Piotr Czaplicki dołączył do Logicor jako Asset Manager odpowiedzialny za wybrane parki logistyczne w okolicach Warszawy i w centralnej Polsce.

Wcześniej pracował jako Asset Manager w Ghelamco Poland i DWS ((RREEF), a przedtem zajmował stanowisko Asset Specialist w Adgar Poland. Doświadczenie zawodowe zdobywał w największych firmach doradczych – Colliers, CBRE i JLL. Piotr ukończył Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie Projektami w Szkole Głównej Handlowej. Jest także absolwentem studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej.

Marta Grześ dołączyła do Logicor jako Development Manager i będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie gruntów oraz komercyjne uruchamianie inwestycji.

Marta posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży nieruchomości przemysłowych. Przed dołączeniem do Logicor pracowała jako dyrektor ds. rozwoju w Hillwood Polska oraz dyrektor ds. transakcji gruntów w dziale przemysłowym JLL. Ukończyła SGGW z tytułem magistra gospodarki przestrzennej.

Natomiast Izabela Łazarowicz dołączyła do zespołu Asset Management na stanowisko Analityka. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie JLL, gdzie pracowała jako Młodszy Konsultant Rynków Kapitałowych. Doradzała głównie funduszom inwestycyjnym przy transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości. Izabela posiada tytuł magistra Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (finanse przedsiębiorstw) oraz CEMS Master’s in International Management. Ukończyła również studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej w zakresie Wyceny Nieruchomości. 

Michał Ptaszyński, Country Manger Poland w Logicor, powiedział: 

– Miło mi powitać Piotra, Martę i Izabelę w naszym zespole. Jestem przekonany, że ich specjalistyczna wiedza będzie mocnym atutem dla całej firmy. Na pewno odegrają kluczową rolę w dalszej ekspansji firmy w regionie, a także w skutecznej realizacji jej planów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy