Nowe otwarcie w Toruniu

Nowe otwarcie w Toruniu

Hellmann Polska zgodnie z przyjętą strategią rozwoju i potrzebami powiększającej się listy klientów rozszerzył swoją sieć logistyczną o kolejny oddział. Od października tego roku rozpoczął działalność operacyjną oddział w Toruniu, usytuowany na terenie kompleksu Pannatoni Park II, zlokalizowanego obok węzła autostrady A1 w Lubiczu. Nowy magazyn o powierzchni 2500 m² oraz biura o powierzchni 210 mkw, wspierane przez 12 doków przeładunkowych, oraz jedną bramę na poziomie zerowym, zlokalizowane są w nowo wybudowanym obiekcie klasy A z certyfikatem BREEAM.

Otwarcie własnego oddziału dystrybucyjnego w województwie kujawsko-pomorskim wpisuje się w wieloletnią strategię rozwoju własnej drobnicowej sieci Hellmanna w Polsce. Toruń będzie już dziesiątym własnym oddziałem dystrybucyjnym w sieci Hellmanna w Polsce, składającej się z 16 hubów i realizującej przewozy nawet 10 tysięcy palet dziennie.

– Hellmann Polska posiada własną, zintegrowaną sieć logistyczną, którą rozszerza w miarę potrzeb i zgodnie z przyjętą strategią rozwoju. Kolejnym etapem w rozbudowie sieci dystrybucji drogowej jest otwarcie przez naszą firmę oddziału w Toruniu, który ze względu na położenie geograficzne i związane z tym połączenia w obrębie kraju pełni bardzo ważną strategicznie rolę – mówi Jacek Przybyłowski, Dyrektor Zarządzający Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Poleć ten artykuł:

Polecamy