Nowe partnerstwo Grupy Raben w Turcji

Nowe partnerstwo Grupy Raben w Turcji

Wymiana handlowa pomiędzy Polską a siódmą gospodarką w Europie pod względem PKB – Turcją, wciąż rośnie. W latach 2011-2014 wartość obrotów pomiędzy państwami wzrosła dziewięciokrotnie zbliżając się do poziomu 6 mld euro.

Odpowiadając na potrzeby rynku, z początkiem lutego 2016 roku firma Raben Polska otworzyła nowe, bezpośrednie i regularne połączenia z Turcją. Gruntownie przebudowany i zoptymalizowany kosztowo serwis dla tego rynku będzie realizowany w oparciu o nowe partnerstwo. Wspomniany partner logistyczny Grupy Raben, firma Kita Logistics, to sprawdzona jakość usług świadczonych na najwyższym europejskim poziomie.

 

Kita Logistics to sprawdzona marka na tureckim rynku. Swoim wysokim standardem obsługi i realizacji zleceń idealnie wpasowuje się w naszą sieć partnerską i co najważniejsze wypełnia potrzeby naszych Klientów. Cieszę się, że udało nam się nawiązać współpracę – komentuje Bartłomiej Łapiński, Business Development Manager.

 

Za sprawą tej współpracy Grupa Raben zaoferuje:

  • stałe, regularne dni wyjazdów samochodów międzynarodowych,
  • przewidywalne czasy transportu w imporcie oraz eksporcie,
  • możliwość śledzenia przesyłek na każdym etapie ich realizacji,
  • doradztwo w organizacji transportu,
  • kompleksową obsługę celną zarówno w Polsce, jak i w Turcji,
  • magazyny czasowego składowania,
  • ścisłą współpracę z nadawcą i odbiorcą w zakresie transportu i odpraw celnych,
  • możliwość wykorzystania sieci połączeń drobnicowych obejmujących swym zasięgiem całą Europę oraz szerokiego wachlarza usług magazynowych do realizacji projektów konsolidacyjnych.

 Naszym priorytetem od zawsze była satysfakcja Klientów. Dzięki współpracy z Grupą Raben, która funkcjonuje na rynku europejskim od ponad 80. lat, będziemy w stanie zaoferować kompleksowe usługi nie tylko w krajach Beneluksu czy w Niemczech, gdzie działamy od ponad 20 lat. Ta współpraca otwiera nam dostęp do całego regionu CEE – podsumowuje Tugbay Ataman, członek zarządu Kita Logistics.

Poleć ten artykuł:

Polecamy