Nowy biurowiec DSV ISSC

Nowy biurowiec DSV ISSC

Nowoczesny, przeszklony i ekologiczny biurowiec, zaprojektowany w skandynawskim stylu, został nową siedzibą Spółki DSV International Shared Services w Warszawie – jednego z międzynarodowych liderów branży TSL. Nowe biuro DSV ISSC znajduje się u zbiegu ulic Taśmowej i Marynarskiej i od początku czerwca 2020 roku jest dostępny do pracy ponad 1500 pracowników. Prace nad budynkiem trwały przez 2 lata, od kwietnia 2018 roku.


– Jestem dumny, że mamy budynek, który swoim wyglądem naprawdę odzwierciedla to, czym się dzisiaj stajemy – mówi Thomas Jansson, dyrektor zarządzający DSV International Shared Services.

Nowy biurowiec DSV ISS to 33 000 mkw. i 7 kondygnacji prawdziwie skandynawskiego designu, wzorowanego na projekcie głównej siedziby firmy w Hedehusene pod Kopenhagą. Priorytetowe założenia projektu architektonicznego duńskiego biura PLH Arkitekter A/S to komfort pracy, nowoczesność i funkcjonalność. Generalnym wykonawcą inwestycji zostały przedsiębiorstwa FineTech Construction i Fundamental Group, natomiast za projekt budowlany odpowiedzialna była Pracownia APA Wojciechowski.

W nowej siedzibie Spółki DSV ISS można znaleźć ponad 130 sal konferencyjnych, przestronne audytorium oraz Innovation Room – miejsce przeznaczone na warsztaty i szkolenia. Dodatkowo znajdują się tu siłownia i kantyna przeznaczone do dyspozycji osób zatrudnionych w DSV ISS, parking rowerowy oraz stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Budynek jest ekologiczny, co potwierdza certyfikat BREEAM. Cechuje go także estetyka, ergonomiczność i funkcjonalność, co zapewnia wysoki komfort pracy.

(DSV)

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy