Nowy Kierownik Logistyki Kontraktowej w Dachser Polska

Nowy Kierownik Logistyki Kontraktowej w Dachser Polska

Z początkiem kwietnia 2023 roku stanowisko Kierownika Logistyki Kontraktowej w Dachser Polska objął Seweryn Zawko.

Seweryn Zawko to skuteczny manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży logistycznej. Od 2008 roku pracował w kilku polskich i zagranicznych firmach z branży TSL. Był odpowiedzialny za spedycję krajową i międzynarodową oraz logistykę magazynową, w tym magazyny celne. W ostatniej dekadzie z sukcesami zarządzał warszawskim oddziałem LOXX, a następnie Rhenus Freight Logistics w obszarze frachtu drogowego i logistyki kontraktowej.

Solidną podstawą do zdobywania tych doświadczeń były studia na Politechnice Warszawskiej oraz studia podyplomowe na kierunku logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Ugruntowaniem tej wiedzy były studia Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego.

Jako Kierownik Logistyki Kontraktowej w Dachser Polska będzie odpowiedzialny za wdrożenie strategii rozwoju tego obszaru w naszym kraju.

– Efektywna logistyka kontraktowa wymaga nie tylko odpowiedniej infrastruktury czy doskonałych procesów, ale także właściwych ludzi, którzy będą potrafić zdefiniować potrzeby Klienta i skonfigurować optymalny łańcuch dostaw. Dlatego cieszymy się, że tak doświadczony manager jak Seweryn Zawko dołącza do naszej firmy – mówi Jarosław Witkowski, w imieniu zarządu Dachser Polska.

W Dachser logistyka kontraktowa to rozwiązania magazynowo-transportowe, które pozwalają klientowi zoptymalizować budżet oraz skrócić czas realizowanych dostaw. To inteligentne i kompleksowe połączenie efektywnej gospodarki magazynowej z paneuropejską wydajną siecią transportu drogowego oraz lotniczego i morskiego. . To także szereg usług dodatkowych, takich jak np. obsługa celna, etykietowanie, wstępny montaż czy konfekcjonowanie zestawów. W ramach logistyki kontraktowej Dachser w Polsce oferuje siedem magazynów o łącznej powierzchni 31 000 metrów kwadratowych, położonych w strategicznych lokalizacjach we Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu oraz działający od kilku miesięcy w Toruniu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy