Nowy salon Audi w Rzeszowie

Nowy salon Audi w Rzeszowie

Audi systematycznie rozbudowuje sieć salonów dealerskich w Polsce. W miniony weekend swoje podwoje otworzyła nowa placówka - Autorud w Rzeszowie.

To pierwszy w Polsce salon Audi zbudowany w myśl jednolitej dla całej marki koncepcji architektonicznej – Audi Terminal. Koncepcja podkreśla tożsamość marki na całym świecie. Nowoczesnośći innowacyjność widać tu na każdym kroku; w architekturze, wyposażeniu i w obsłudze.

 

Całkowita powierzchnia nowego salonu Autorud w Rzeszowie to 2000 m2. W części wystawienniczej stanąć może nawet 15 samochodów. Oprócz salonu sprzedaży znajduje się tu także serwis oraz dział oferujący możliwość zakupu samochodu używanego w ramach programu Audi Select: plus. Kupujący taki używany pojazd może mieć pewność, że zaoferowane mu auto spełnia najwyższe kryteria jakości marki Audi. Klienci stawiający na niepowtarzalność swojego nowego samochodu, skorzystać mogą ze specjalnej oferty dostępnej na wydzielonym stoisku Audi Exclusive, dającej możliwość daleko idącej indywidualizacji swojego pojazdu.

Koncepcja Audi Terminal podkreśla wiele innowacyjnych aspektów marki Audi. Charakterystyczną stylistykę, z jej fasadą wykonaną z aluminium i z przestrzenią ekspozycyjną stanowiącą metaforę toru wyścigowego, można podziwiać już w blisko 400 miejscach na całym świecie. Pierwszy obiekt tego typu oddano do użytku w Sydney w 2008 roku. Największy salon Audi, zbudowany wg. tej koncepcji, otwarty został w ubiegłym roku w Dubaju. Jego powierzchnia to 8,7 tys. m2. Wystawić tam można jednocześnie nawet pięćdziesiąt siedem samochodów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy