Obuwniczy e-commerce w parku Logicor Łazy

Obuwniczy e-commerce w parku Logicor Łazy

Największy portal internetowy z obuwiem damskim wynajął ponad 5000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w inwestycji Logicor Łazy pod Warszawą. Najemca zajął cały budynek nr 1 bezpośrednio przy wjeździe i drodze krajowej nr E77/7. Na potrzeby klienta właściciel przygotował nową aranżację biura zgodnie z potrzebami licznej kadry i specyfiki pracy firmy e-commerce. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.

Sklep internetowy oferuje największy wybór obuwia damskiego w Internecie. Ponadto, poza obuwiem damskim i męskim w sprzedaży dostępna jest również odzież oraz akcesoria. Asortyment obejmuje od 8 do 10 tys. produktów. Właściciel sklepu wynajął 4065 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i 1041 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej w ramach parku Logicor Łazy.

– Zależało nam na inwestycji, która będzie położna blisko obecnej siedziby, ze względu na liczną grupę pracowników. Cieszę się, że udało się znaleźć obiekt w bardzo dobrej lokalizacji, który spełnia nasze oczekiwania również względem ekspozycji budynku i layoutu powierzchni magazynowo-biurowej. Dodatkowym atutem była obecność po sąsiedzku firm kurierskich, co pozwoli nam wydłużyć czas komplementacji przesyłek i zapewni jeszcze szybsze dostawy do naszych klientów – komentuje Laura Nguyen, współwłaściciel portalu.

– Obiekt w ramach parku Logicor Łazy szybko zyskał aprobatę klienta i wyprzedził konkurencyjne parki, z uwagi na lokalizację zaledwie 1 km od obecnej siedziby, duży parking, plac dla kontenerów czy ekspozycję z drogi. Dodatkowo, właściciel zgodnie z potrzebami klienta przygotował powierzchnię biurową oraz unowocześnił i przystosował system oświetlenia do operacji najemcy – dodaje Damian Kińczyk, z działu Industrial & Logistic AXI IMMO.

– Inwestycja, ze względu na dogodną lokalizację przy Al. Krakowskiej zapewnia szybkie połączenie z Warszawą, a jednocześnie stanowi dobry punkt wyjściowy do organizacji łańcucha dostaw na południe i zachód kraju. Park wpisuje się doskonale w trendy sektora logistycznego, które wymagają obecności blisko rynków zbytu – dodaje Marta Sot, Asset Manager w Logicor.

Park Logicor Łazy jest zlokalizowany miejscowości Łazy przy Alei Krakowskiej – głównej drodze wylotowej E77 na Kraków, 5 km od Janek i tylko 22 km od centrum Warszawy. Dodatkową zaletą tego nowoczesnego kompleksu magazynowo-biurowego jest bliska odległość od odcinka drogi krajowej S8 „Opacz-Paszków”, dzięki czemu park jest bezpośrednio połączony drogą krajową S8 ze stolicą i autostradą A2.

(Axi Immo)

Poleć ten artykuł:

Polecamy