Od Opola do… Opola, czyli witamy w nowej siedzibie oddziału

Od Opola do… Opola, czyli witamy w nowej siedzibie oddziału

22 czerwca 2018 miało miejsce oficjalne otwarcie oddziału Raben Logistics Polska w Opolu. W uroczystości wzięli udział między innymi Prezydent Opola Pan Arkadiusz Wiśniewski oraz jego Zastępca Maciej Wujec. Na ziemi opolskiej oddział działa od lat, a w tym roku dojrzał do...

Firma nieustannie się rozwija, inwestuje w innowacyjne rozwiązania, jak również w hale magazynowe, które spełniają najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz jakości. Dlatego właśnie, zdecydowano o przenosinach do nowo wybudowanych hal CTP.

Zastosowane tu technologie, takie jak monitoring video oraz zintegrowane systemy IT, gwarantują bezpieczny i niezawodny przeładunek i transport towarów. Nowoczesne systemy zarządzania transportem oraz magazynem umożliwiają przejrzystość całego procesu. Doświadczeni i zaangażowani pracownicy stanowią niepodważalny atut nowego magazynu Raben Logistics Polska.

– Nasz oddział może nie należy do największych placówek spółki, jednak pracują tu ludzie, którzy codziennie udowadniają, że nie liczy się wielkość oddziału, ale motywacja i zaangażowanie ludzi go tworzących, dzięki którym możemy oferować naszym klientom wysoki poziom obsługi w przyjaznej atmosferze. – komentuje Bożena Górecka, Kierownik Oddziału w Opolu.

Opinię tą potwierdzają sami klienci, licznie przybyli na otwarcie oddziału, którzy po oficjalnej części i symbolicznym przecięciu wstęgi, uczestniczyli we wspólnym celebrowaniu tego wydarzenia wraz z przedstawicielami oddziału, regionu i centrali spółki Raben Logistics Polska.

Zainteresowanych parametrami technicznymi informujemy, że nowa lokalizacja zatrudnia 35 osób i oferuje klientom usługi transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu o powierzchni 3000 m2 wyposażonego w 20 ramp załadunkowych.

Poleć ten artykuł:

Polecamy