Pauza która się nie nudzi

Pauza która się nie nudzi

Kto po wyborze pojazdu, jego prawidłowej konfiguracji oraz przygotowaniu do drogi ma największy wpływ na bezawaryjną i ekonomiczną eksploatację? Naturalnie kierowca.

Renault Trucks już od 8 lat organizuje z myślą o kierowcach konkurs „Optifuel Challenge 2015”. Z początkowo małej, polskiej inicjatywy, konkurs urósł do rangi wydarzenia ogólnoświatowego, a zwycięzca może zagarnąć na rok eksploatacji ciągnik siodłowy Renault T460 Optifuel, to nagroda dla firmy, a dla siebie 8000 euro.

 

Jednak nie samą pracą Kierowca żyje. Czy to z powodu zmęczenia, czy też żeby pozostać w zgodnie z przepisami Kierowca musi czasem odpocząć. Nie budziło wątpliwości, że kabina Magnum dawała doskonałe warunki po temu. Kabina Premium, mimo że mniej przestronna też miała swoich zwolenników. I pomimo że „Uśmiech Paryża” (Renault Premium) i „Telewizor” (Renault Magnum) dalej wożą zadowolonych kierowców po drogach całej Europy, pora przyjrzeć się nowej ciężarówce z rodziny Renault Trucks, modelowi T.

 

I nie można tu mówić o „następcy”, pojazd jest całkowicie od nowa skonstruowany, przy zupełnie innych założeniach niż poprzednia gama. Dlatego też o ile każdy, choć trochę zainteresowany pojazdami ciężarowymi zna z zewnątrz, często spotykany kształt kabiny Renault Trucks T, o tyle niewielu Kierowców mogło usiąść, położyć się, stanąć we wewnętrzu nowego pojazdu.

 

Dla tych, którzy chcą obejrzeć dokładnie nowe Renault gamy T przygotowaliśmy niespodziankę. Już niedługo spotkacie nasze charakterystycznie oznakowane pojazdy na wybranych parkingach ciężarówek, zlokalizowanych wzdłuż głównych szlaków komunikacyjnych. Na razie nie zdradzamy szczegółów, ale zapraszamy odwiedźcie nas. Jeszcze nigdy obowiązkowa „pauza” nie była tak przyjemna.

Poleć ten artykuł:

Polecamy