Piotr Bzowski dyrektorem rozwoju w Mountpark

Piotr Bzowski dyrektorem rozwoju w Mountpark

Mountpark, deweloper nieruchomości przemysłowych i logistycznych, ogłosił dziś, że Piotr Bzowski objął stanowisko Development Director CE.

Piotr będzie odpowiedzialny za oferowanie nowych możliwości rozwoju dla klientów w całym regionie. Piotr Bzowski jest absolwentem Wydziału Ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w P3 Logistic Parks (GIC), Europolis, Prologis i DTZ.

– Jest nam niezmiernie miło powitać Piotra w naszym zespole – powiedział Mario Sander, Managing Director CE, Mountpark. – Wnosi on wieloletnie doświadczenie w sektorze przemysłowym i logistycznym, a jego wiedza przyczyni się do dalszego rozwoju firmy.

Mountpark Logistics EU Sarl jest wspólnym przedsięwzięciem USAA Realco-Europe Holdco, BV, holenderskiej spółki zależnej USAA Real Estate i Mountpark Finco Sarl (Mountpark). Firma Mountpark Logistics EU została utworzona w celu rozwijania obiektów logistycznych w całej Europie, ze szczególnym uwzględnieniem rynku brytyjskiego oraz rynków Europy Zachodniej i Środkowej.

(Mountpark)

Poleć ten artykuł:

Polecamy