Piotr Nowakowski w Abakus Logistics

Piotr Nowakowski w Abakus Logistics

Z dniem 01.03.2018 Piotr Nowakowski obejmuje stanowisko Business Development Manager w firmie Abakus Logistics.

Nowo zatrudniony pracownik będzie odpowiedzialny za stworzenie struktur handlowych spółki, rozwój strategii sprzedażowej oraz pozyskiwanie nowych jak i utrzymanie dotychczasowych relacji z klientami korporacyjnymi na terenie Europy.

 

Piotr Nowakowski posiada 10-letnie doświadczenie w branży transportowej. Swoją przygodę, trwającą blisko 8 lat rozpoczął w firmie Dachser Sp. z o.o. zaczynając jako pracownik działu obsługi Klienta, kończąc na stanowisku Dachser Expert Network Operations. Zdobyte solidne podstawy operacyjne pozwoliły na świadomą sprzedaż usług firmy Ekol Logistics w latach 2016 – 2017. Kolejnym wyzwaniem było stanowisko Key Account Manager w Grupie Geis, gdzie na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego odpowiedzialny był za sprzedaż usług firmy, utrzymanie oraz rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami. Warto również zaznaczyć, że Piotr Nowakowski ceniąc sobie nieustanny rozwój oraz dążenie do doskonałości od początku roku jest członkiem Grant Cardone University.

 

– W celu utrzymania, a nawet zwiększenia dynamiki wzrostu naszej firmy musimy postawić na profesjonalny i efektywny dział sprzedaży. Pozwoli nam to uzyskać dostęp do nowych rynków, a także zoptymalizować dotychczasowe usługi. Zgodnie z naszą filozofią, będziemy stawiać na jakość świadczonych klientowi usług, a także indywidualne podejście do każdego z naszych partnerów. Żeby stworzyć profesjonalny dział sprzedaży potrzebna jest wiedza i doświadczenie, ale również elastyczność i kreatywność, dlatego postawiliśmy na Piotra Nowakowskiego – twierdzi Tomasz Buczyński, członek zarządu Abakus Logistics sp. z o.o.

 

– możliwość pracy na stanowisku Business Development Manager w szeregach spółki Abakus Logistics będzie dla mnie wyzwaniem, ponieważ firma rozwija się bardzo dynamicznie i podjęte działania będą musiały dotrzymać tempa. Ważnym aspektem jest szeroki wachlarz oferowanych usług, ale nie możemy zapominać o elastycznym podejściu do Klienta, a to jest główny atut Abakus Logistics. Aktualnie konkurencja na rynku TSL jest bardzo duża, choć patrząc na statystyki za poprzedni rok zapotrzebowanie na transport jest równie wysokie. Moim głównym celem będzie zbudowanie zgranego i silnego zespołu sprzedaży aby dotrzeć do jak największej liczby klientów. Cieszę się, że będę mógł zostać ogniwem zgranego zespołu Abakus Logistics – dodaje Piotr Nowakowski.

Poleć ten artykuł:

Polecamy