Platforma Inteligentny Dach – nowoczesne narzędzie dla zarządców budynków wielkopowierzchniowych

Platforma Inteligentny Dach – nowoczesne narzędzie dla zarządców budynków wielkopowierzchniowych

Współczesne zarządzanie siecią budynków wielkopowierzchniowych wymaga zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają skuteczne monitorowanie i dbanie o ich stan. W odpowiedzi na te potrzeby, firma Sense Monitoring stworzyła Platformę Inteligentny Dach – innowacyjne rozwiązanie, które w jednym miejscu gromadzi najważniejsze informacje o dachu, umożliwiając zarządcy szybkie i efektywne reagowanie na ewentualne zagrożenia, z którego korzysta m.in firma LCube.

Główną zaletą Platformy Inteligentny Dach od Sense Monitoring  jest interaktywna mapa, na której można monitorować stan dowolnej liczby budynków na jednym ekranie. Dzięki temu, zarządcy zyskują kompleksowy przegląd wszystkich nieruchomości, co pozwala na bardziej efektywne podejmowanie decyzji.

Jak mówi Adrian Biesaga, Członek Zarządu LCube firmy, która korzysta z rozwiązań Sense Monitoring: – Oprócz względów bezpieczeństwa, które znacząco poprawia to narzędzie, jednocześnie ułatwia ono wykorzystanie zasobów po stronie zarządzających obiektami magazynowymi. To rozwiązanie nowoczesne, a naszym celem jest przygotowanie obiektów, w których technologia i innowacje są bardzo istotną częścią składową oferty.

Kolejnym niezwykle użytecznym elementem są inteligentne powiadomienia. Platforma przesyła natychmiastowe alerty na smartfony zarządców, informując o wszelkich sytuacjach wymagających uwagi. Dzięki temu, zarządcy są zaznajomieni z sytuacją na dachu i mogą podjąć odpowiednie działania na czas, unikając poważniejszych problemów.

– Dodatkowo Platforma Inteligentny Dach znacząco ułatwia zarządzanie poszczególnymi obiektami w zakresie bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy skupić się na jeszcze lepszej współpracy z najemcami” – dodaje Adrian Biesaga. 

Intuicyjne wykresy i prognozy to kolejna zaleta Platformy Inteligentny Dach. Przejrzyste prezentacje danych pozwalają szybko zapoznać się ze stanem dachu i zrozumieć aktualne i prognozowane warunki atmosferyczne. To nieocenione wsparcie w podejmowaniu decyzji dotyczących bezpieczeństwa obiektu.

– Firma LCube jest bardzo świadomym inwestorem, dlatego aby sprostać wymaganiom Klienta dostarczyliśmy rozwiązania do kontroli drożności wpustów na dachu, monitoringu ugięć od śniegu oraz Alerty pogodowe aby zarządzanie nieruchomością było jeszcze łatwiejsze a budynek trwalszy – uzupełnia Artiom Komardin wiceprezes firmy Sense Monitoring.  

Sense Monitoring – to doświadczony polski dostawca innowacyjnych rozwiązań dla bezpiecznego utrzymania budynków wielkopowierzchniowych. Stworzone przez firmę produkty automatyzują procesy dozoru, przyczyniają się do utrzymania dachów płaskich w należytym stanie oraz wspierają w podejmowaniu strategicznych decyzji z obszaru bezpieczeństwa pracowników, towarów oraz procesów. W 2022 firma Sense Monitoring została laureatem konkursu Kreator Budownictwa Roku. 

Autor zdjęcia:  LCube

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy