Podsumowanie GlobWebinaru: Wpływ integracji na usługi e-commerce

Podsumowanie GlobWebinaru: Wpływ integracji na usługi e-commerce

W czwartek 10 czerwca odbył się kolejny GlobWebinar. Tym razem rozmawialiśmy o integracjach oraz możliwościach, jakie z nich wypływają dla przedsiębiorców prowadzących swoją działalność w sieci. Naszym gościem był Paweł Łaziński z IdoSell, który opowiedział o zaletach wykorzystywania integracji w sklepie internetowym. Z kolei GlobKurier.pl reprezentowała Małgorzata Gawlik, która przybliżyła funkcjonalności związane z integracjami dostępne na naszej platformie. Zapraszamy na podsumowanie GlobWebinaru.

Prowadzisz sklep internetowy? Integracje są dla Ciebie!

Prowadzenie sklepu internetowego to niewątpliwie wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. I o ile osoba, która działa w tym temacie już od kilku lat, sprawnie porusza się w formalnościach, dla osoby początkującej może to być niemal jak czarna magia. Nie powinno tak być, zwłaszcza, że prawidłowe koordynowanie procesów związanych z realizacją zamówień, wpływa na satysfakcję klienta oraz jego przywiązanie do sklepu. Właśnie między innymi o tym mówił Paweł Łaziński z IdoSell podczas czerwcowego GlobWebinaru. Pokazał również, jakie znaczenie dla biznesu e-commerce ma integracja z operatorem logistycznym.

Sprawdź integracje na GlobKurier.pl!

Małgorzata Gawlik z GlobKurier.pl mówiła z kolei o tym, z jakich integracji możesz skorzystać mając konto na naszej platformie. Udzieliła również szczegółowych wskazówek odnośnie instalacji odpowiednich wtyczek oraz konfiguracji integracji. Zastanawiasz się, co możesz zyskać korzystając z tego rodzaju udogodnień? Gosia odpowiedziała także na to pytanie – oferty wielu firm kurierskich, tani kurierzy oraz możliwość sprawnego wysyłania w kraju i za granicę to tylko niektóre z zalet, o których rozmawialiśmy. Chcesz zobaczyć, jakie jeszcze korzyści niosą ze sobą integracje, ale nie mogłeś uczestniczyć w webinarze? Obejrzyj nagranie, które jest dostępne tutaj: GlobWebinar: Wpływ integracji na usługi e-commerce.

Możesz również pobrać prezentacje obu prelegentów uczestniczących w GlobWebinarze:

Sekcja Q&A

GlobWebinar to również sekcja Q&A, gdzie nasi uczestnicy mogą zadawać pytania. Podczas czerwcowego wydarzenia pojawiły się pytania dotyczące przede wszystkim integracji oraz udogodnień z nimi związanych. Płatności, możliwości konfiguracji oraz kwestie dotyczące listów przewozowych – wszystkie te zagadnienia zostały poruszone podczas Q&A, a nasi prelegenci udzielili merytorycznych i wyczerpujących odpowiedzi.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy