Polecaj usługi kurierskie i zarabiaj

Polecaj usługi kurierskie i zarabiaj

GlobKurier.pl ruszył z nowym programem afiliacyjnym dla klientów biznesowych. Każda osoba posiadająca w serwisie konto firmowe może zacząć zarabiać poprzez polecanie usług kurierskich platformy.

Firma GlobKurier.pl wdrożyła właśnie program partnerski, który pozwala na proste zarabianie poprzez polecenie usług, za pośrednictwem banerów reklamowych lub linków. Klienci, którzy dołączą do programu, mogą zyskać nawet 15% prowizji na jeden klik.

Jak działa program afiliacyjny?

Program dedykowanym jest obecnym, jak i nowym klientom biznesowym serwisu. Prowadzisz firmę i chcesz zyskać dodatkowy zarobek bez wychodzenia z domu? Wystarczy, że założysz konto biznesowe w GlobKurier.pl, podasz numer NIP i nazwę firmy. Po utworzeniu konta zostaje do niego przypisany unikatowy kod, który umożliwia naliczanie prowizji. Polecać można dowolne usługi kurierskie dostępne w serwisie od niewielkich przesyłek krajowych, po palety międzynarodowe, wysyłkę lotniczą czy morską. Umieść wybrany baner reklamowy na swojej stronie www lub wyślij dedykowany link do znajomego lub zaprzyjaźnionej firmy. Prowizja ze wszystkich zrealizowanych za pośrednictwem twojego polecenia zamówień zostanie naliczona na Twoje konto i pojawi się w sekcji z wynikami z programu.

Dla użytkowników, którzy nie posiadają własnej strony internetowej, GlobKurier.pl przewidział alternatywę. Można skorzystać ze specjalnych materiałów reklamowych, które są darmowe i dostępne do pobrania również w Panelu Klienta. Jest to rozwiązanie dedykowane między innymi dla kurierów i spedytorów – osób mającym fizyczny kontakt ze swoimi klientami.

Ile można zyskać w ramach programu?

Najważniejszą kwestią jest oczywiście prowizja. Za pierwsze zamówienie złożone przez klienta, który zarejestrował się poprzez polecenie, polecający otrzyma 15% prowizji. Zatem jeśli klient złoży zamówienie o sporej wartości, polecający może zyskać nawet kilkaset złotych. Za każde kolejne zamówienie dokonane przez osobę, która już zarejestrowała się z polecenia, prowizja wynosi 3% i jest naliczana od transakcji danego klienta przez 6 miesięcy.

Ze względu na to, że jest to nowa odsłona programu partnerskiego, GlobKurier.pl przygotował również dodatkowy konkurs. Dla pierwszych 10 osób, które dołączą do programu i polecą usługi, przewidziana została wyjątkowa nagroda – bezprzewodowe słuchawki marki SAVIO. Jednak jednym z warunków koniecznych, umożliwiających zdobycie słuchawek, jest fakt, że z poleceń muszą zostać wygenerowane minimum 3 zamówienia. Dlatego warto już na starcie mocno zaangażować się w polecenia, aby zwiększyć szansę na zdobycie wygranej.

Dodatkowe korzyści i możliwości

Dołączenie do programu partnerskiego GlobKurier.pl jest proste i szybkie, a także umożliwia natychmiastowe zarabianie już od samego początku. Nie wymagane są żadne umowy ani deklaracje, więc w każdej chwili z programu można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Wszystkie materiały są darmowe i dostępne w Panelu Klienta, użytkownik nie musi się martwić przygotowaniem banerów czy broszur promocyjnych. Co więcej, zyskać mogą również osoby, które zarejestrowały się z polecenia, przygotowane są dla nich kody rabatowe lub dodatkowe środki na przesyłki do wydania w ramach płatności pre-paid.

Poleć ten artykuł:

Polecamy