Producenci wybierają QAD On Demand

Welsh Paper, międzynarodowy producent opakowań dla przemysłu oraz Sauermann, globalny wytwórca pomp przemysłowych dołączyły do grona firm, które korzystają z oprogramowania QAD Enterprise Applications w modelu usługowym (SaaS) – QAD On Demand.

QAD jako pierwszy dostawca na rynku, zaoferował kompleksowy pakiet ERP dla firm produkcyjnych na zasadach Cloud Computing. Odpowiada on funkcjonalnościom systemu instalowanego lokalnie (model „on-premise”). Oprogramowanie, systemy i infrastruktura jest zarządzana i administrowana przez QAD w bezpiecznym i stabilnym centrum danych, co eliminuje szereg ryzyk finansowych i informatycznych związanych z implementacją i obsługą aplikacji ERP. W obu przypadkach QAD gwarantuje dostępność aplikacji na poziomie 99,5 proc..

Rozwiązanie QAD On Demand wspiera obecnie dywizję Welsh Custom, zakład przejęty w ostatnim czasie przez Welsh Paper. W celu zapewnienia niezakłóconego procesu zmian oraz umożliwienia ciągłości biznesowej podczas procesu akwizycji, Welsh Custom potrzebowało rozwiązania ERP, które może być błyskawicznie dostępne i dostosowane do potrzeb firmy. Dzięki QAD On Demand nie ma potrzeby angażowania pracowników do zarządzania procesem wdrożenia oraz codziennej administracji i utrzymania aplikacji.

Poleć ten artykuł:

Polecamy