Produkt Innowacyjny 2021

Po raz siedemnasty podejmujemy się wyzwania, jakim jest wyłonienie najciekawszych, innowacyjnych produktów lub usług, które wspierają pracę działów logistycznych. Czasu na przesłanie zgłoszeń do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2021 pozostało niewiele – czekamy do 3 listopada.

Historia konkursu sięga 2005 roku – innowacyjne rozwiązania nagradzane w pierwszych edycjach często stawały się inspiracjami do kolejnych udoskonaleń. Przez ostatnie siedemnaście lat udało nam się zgromadzić wiele ciekawych projektów i wspierać popularyzację produktów i usług dla łańcucha dostaw (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi).

Zmieniają się technologie, potrzeby rynku, klientów, a wraz z nimi rośnie idea innowacyjności w naszej branży. Innowacje wpisane są już w politykę wielu przedsiębiorstw. Udział w konkursie daje możliwość podzielania się wynikami twórczej pracy. To okazja na uzyskanie rozgłosu i uznania oraz promocję rozwiązania na rynku. Laureaci uzyskują prawo do firmowania swoich produktów godłem: Produkt Innowacyjny 2021.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zwycięzców wybiera niezależna Kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce. Na ocenę zgłoszonego rozwiązania wpływa zarówno ocena technologii, rynkowego stopnia innowacyjności, jak korzyści wynikające z wdrożenia. Zachęcamy do zgłaszania produktów i usług już wdrożonych bądź znajdujących się w fazie przygotowań.

Na zgłoszenia czekamy do 3 listopada 2021 r. W tym celu należy ze strony konkursu pobrać Ankietę Konkursową, wypełnić ją i przesłać do Wydawnictwa Eurologistics. Wyniki ogłoszone zostaną w grudniu 2021 roku podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji.


Czekamy na Twoje zgłoszenie!


Poleć ten artykuł:

Polecamy